Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Льотчик Луї

780 грн. очікується

1 отзыв

17 человек добавили
в список желаний    Ранок в селі видався на славу. Сонечко яскраво світило в ясному небі, пташки завели свої веселі трелі, а курочки на фермі важливо розсілися на своїх сідалах і закудкудакали про свої, курячі, справи. Раптово почулося неголосне дзижчання, і на горизонті з'явилася крапка, яка швидко збільшувалася в розмірах, а тихий гуркіт перетворився в галасливий рев двигуна. До ферми наближався незграбний літак. За штурвалом сидів відомий пілот Луї, гроза тутешніх ферм. Заклавши крутий віраж, Луї ураганом пронісся над фермою, лякаючи курей і піднімаючи хмари пилу. Літак піднявся високо в небо і зробивши розворот пішов на друге коло ...

Тип: дитяча, на спритність
Видавництво: Стиль Життя
Час гри: 10
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 4+
Мова: російська


Завантажити правила до настiльної гри Льотчик Луї російською мовою.

 

 «Льотчик Луї» це кумедна дитяча настільна гра для 2-4 гравців, в якій учасникам треба буде захищати свою ферму від розсіяного льотчика Луї, який не завжди справляється з управлінням своїм літаком і раз у раз норовить врізатися в курей, які мирно сидять на своїх сідалах.
 

 Гра поставляється в розібраному вигляді, тому перед початком партії, вам потрібно зібрати всі компоненти воєдино, встановивши в центрі ігрового столу кран з літаком, а по краях курячі сідала, запустивши в кожен з них по три жетони курочок. Тепер ви готові до початку гри. Натисніть на кнопку, і льотчик Луї відправиться в політ. Але що це ?! Він на всій швидкості наближається до ваших курей! Не турбуйтесь. На кожному сідалі є спеціальна педаль, і як тільки літак Луї наблизиться майже впритул до сідала - натисніть на педаль, і спеціальна платформа підкине літак високо в повітря! Таким чином ви врятуєте своїх пернатих, а Луї піде на друге коло, намагаючись по дорозі збити курочок ваших суперників. Чим сильніше ви натиснете педаль, тим вище злетить Луї. Регулюючи силу натискання, ви можете створювати труднощі суперникам з передбачення траєкторії польоту літака.

 Коли Луї врізається в курку, її жетон автоматично скидається, а Луї продовжує політ. Таким чином літак літає по колу і збиває курочок, поки не залишиться тільки одна ферма, на якій одна або більше курок все ще сидять на сідалах.

 В першу чергу, «Льотчик Луї» це гра для дітей. Вона чудово розвиває концентрацію уваги, спритність і реакцію, ну а дорослим також буде цікаво скласти дітям компанію, адже гра дуже барвиста і захоплююча!
 

До складу настільної гри «Льотчик Луї» входить:

  • 1 мініатюра Льотчика Луї в літаку
  • 1 центральна деталь
  • 4 кріплення
  • 4 педалі
  • конус з вертушкою для літака
  • 12 жетонів курок
  • 2 листи наклейок.

Придбати настільну гру «Льотчик Луї» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.