Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настоільної гри "Мачi Коро"

✓ в наявності
142грн. Купити

5 отзывов

15 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Мачі Коро
Издатель:
TowerRex
Материал: деревина
Размер в собранном виде: 224 х 150 х 45 мм

 

Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Мачі Коро: Органайзер – цікавий та дуже гарний аксесуар для неймовірно популярної дуельної гри Мачі Коро . Якщо ви полюбляєте порядок, розсортовані елементи, щоб усе лежало по своїм секціям і «не перемішувалося, коли носиш», то він вам точно сподобається. Адже впорядкованість повинна бути навіть у дрібничках.

 


 «Мачі Коро: Органайзер» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробку Мачі Коро

     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.​

До складу набору «Мачі Коро: Органайзер» входить:

– деталі органайзера та вежі для кубиків
– інструкція 

Придбати набір «Мачі Коро: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.