Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Мачі Коро

✓ в наявності
476грн. Купити

17 отзывов

99 человек добавили
в список желаний    Посеред мальовничого гірського пейзажу, на залитих сонцем зелених лугах недалеко один від одного зручно розкинулись декілька невеликих містечок. На околицях всі їх називали Мачі Коро, чи просто містечка. Довгий час це були крихітні провінційні населені пункти, жителі яких вирощували рис і розводили худобу. Та час не стоїть на місці, все міняється – цивілізація добралась і до Мачі Коро, обплутавши їх проводами електростанцій і мережами автомобільних доріг. Щоб міста не перетворилися в чергові бездушні бетонні джунглі, їх мери запросили найдосвідченіших проектувальників і ландшафтних дизайнерів з усієї Японії, поставивши перед ними непросту задачу: елегантно списати нові технології в оточуючу дику природу. Отже, план готовий, пора приступати до будівництва…


Тип: карткова гра
Видавець: Hobby World, Grounding (Японія)
Час гри: від 30 до 45 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 5
Вік: від 7 років
Мова: російська

 

 

  

 
     В настільній грі Мачі Коро (Machi Koro) гравці виступають в ролі проектувальників невеликих містечок. Купуючи і розігруючи картки будівель, вони будуть поступово отримувати нові можливості і збільшувати нові можливості і збільшувати власний добробут. Зведені будівлі приносять прибуток, частоту отримання і розмір якої визначається кидками кубиків. Є будівлі, які дають прибуток лише в свій хід, а є і такі, які працюють постійно. Деякі будівлі впливають на продуктивність інших будівель, а деякі - дозволяють виконувати спеціальні дії. В цілому, комбінацій в грі доступно чимало, і нудьгувати гравцям не доведеться. Окрім цього в російській версії гри ви одразу знайдете доповнення Мачі Коро Плюс, яке дає доступ до великої кількості будівель з складнішими і цікавішими ефектами.
 


Комплектація настільної гри «Мачі Коро»:
  • 45 стартових карт
  • 145 карт резерву
  • 60 монет
  • 2 шестигранних кубики
  • правила гри

Придбати настільну гру «Мачі Коро (Machi Koro)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.