Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Картина своїми руками «Соняшники»

Немає в наявності1 человек добавили
в список желаний


Тип: набір для творчості, акрил за контурами
Видавництво: РОСА (Україна)
Розмір полотна: 30 х 40 см
«Набір для творчості: Соняшники» містить усе необхідне для того, щоб створити шедевр власними руками. Вітчизняний виробник «РОСА» створив відмінні комплекти для шанувальників мистецтва, та любителів створювати витвори власноруч. Найперше, про що варто зауважити: в коробці є комплект відмінних фарб, котрих вистачить не на одну картину. Випробувавши на практиці один з наборів ми виявили, що на полотно витрачається від третини до половини об’єму фарби кожного кольору. Дуже суттєвим є також той факт, що в наборі знаходиться полотно ручної роботи, відмінно натягнуте на підрамник. Звісно, досвідчені митці можуть виконати подібні приготування самостійно, але для новачків це відмінний бонус.

Для кого цей набір? В першу чергу набором для творчості «Соняшники» зацікавляться початківці та досвідчені художники. По перше, з ним можна досить добре тренуватися в техніці та майстерності. По друге, відмінна фарба і стійкі пензлі вже сама по собі повністю виправдовують придбання набору. Також серія «Набір для творчості» сподобається усім шанувальникам ручної роботи. Адже, навіть за відсутності досвіду в написанні картин, за допомогою цього набору будь-хто зможе створити прекрасне полотно.

До складу набору для творчості «Соняшники» входить:
– полотно на підрамнику
– пензлі
– набір акрилових фарб
– палітра
– карта змішування кольорів
– докладний майстер-клас

Купити набір для творчості «Соняшники» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.