Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри Mansions of Madness (2nd Edition)

✓ в наявності
366грн. Купити

10 отзывов

17 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Mansions of Madness
Виробник:  TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри: 284 х 281 х 120 мм.
 
 
 
 

    Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

   «Органайзер для настільної гри Mansions of Madness» – незамінний аксесуар для нового видання надзвичайної гри «Mansions of Madness: Second Edition». В коробці безліч мініатюр, жетонів та колод карт. Усе це добро потрібно якось зберігати, бажано розсортованим. Ось тут вам знадобиться органайзер, у котрому є спеціальні відділення для усього різноманіття компонентів. До речі, окремі модулі органайзера можна вийняти з коробки та розташувати на ігровому столі, щоб усі учасники могли без перешкод взяти потрібні їм жетончики чи карти.

   «Органайзер для настільної гри Mansions of Madness» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробку «Mansions of Madness: Second Edition».
 


Комплектація органайзера для гри «Mansions of Madness»:
 
 –  комплект для збірки органайзера
 
 
Придбати Органайзер для гри «Mansions of Madness» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.