Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Про Мишей і Таємниці"

✓ в наявності
358грн. Купити

11 отзывов

24 человека добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Про мишей та таємниці
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 285 х 285 х 38 мм
 
 
 
 

 

Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Про мишей та таємниці: Органайзер – крутяцький аксесуар для надзвичайної настільної казки «Про мишей та таємниці». Він скомпонований таким чином, щоб можна було зручно розкласти усі жетончики, карти та фігурки у коробці із-під гри та не перемішувати їх між собою. Також ви можете дістати лоточки з фішечками і поставити їх десь на ігровому столі, щоб було зручно діставати потрібні елементи. Чи виймати карти обшуку з чудової «сирної» підставки? Це вже на ваш розсуд. А ще в наборі є тематична вежа для кубиків. І окремі місця для усіх мініатюрок. До речі, дуже зручно. Особливо, якщо вам закортить розфарбувати мишок.

 


«Про мишей та таємниці: Органайзер» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробки «Про мишей та таємниці».

Зауважте, що органайзери для оригінальної та локалізованої версій гри відрізняються маркуванням на підставках для карт. Ви можете обрати мову позначок під час оформлення замовлення. Просто напишіть коментар, якщо замоляете органайзер через сайт. Або скажіть менеджерові, який саме органайзер вам потрібен, якщо робите замовлення по телефону чи безпосередньо в магазині.
 До складу набору «Про мишей та таємниці: Органайзер» входить:
– деталі органайзера та вежі для кубиків
– інструкція
 
 

 
Придбати набір «Про мишей та таємниці: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.