Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Манчкін"

✓ в наявності
405грн. Купити

30 отзывов

49 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Манчкін
Видавництво: TowerRex
Матеріал: дерево 


 

    У грі «Манчкін» є все що потрібно для справжнього шукача пригод! Багато зброї і магії, різні герої, монстри і союзники. Величезні поклади золота і артефактів! Нема тільки одного - справжнього підземелля.


 


    Але не сумуйте, адже тепер ми пропонуємо вам чудовий аксесуар для самих справжніх манчкінів - коробка-органайзер-підземелля не тільки для базової гри Манчкін, але і для безлічі його доповнень! Ви тільки подивіться - всередині цієї коробки, поміститься величезна кількість карт, причому навіть в протекторах! На верхній частині коробки намальований шлях манчкінів, на якому гравці будуть відзначати свій прогрес в розкачуванні рівнів, а збоку на коробці зображено підземелля, зі спеціальними пазами, куди ви зможете помістити карти підземелля і скарбів. А ще, в комплекті з цією збірною коробкою ви знайдете шість різнокольорових фігурок манчкінів. З цим аксесуаром зручно переносити свою колекцію цієї настільної карткової гри, а ігрові партії стають ще більш атмосферними!
 

 


До набору «Munchkin Box» входить:
 –  комплект для складання дерев'яного органайзера
 –  6 фігурок манчкінів
 

  
 

Придбати набір «Munchkin Box»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.