Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Манчкін Зомбі. Делюкс

836 грн. очікується10 человек добавили
в список желаний


Зомбі Павло неспішно йшов через велике приміщення колишнього магазину спортивних товарів. Він вже знайшов великий та блискучий кубок і одягнув його на голову в якості шолома. Зараз він помітив боксерські рукавиці та вирішив, що в них ногам буде зручно та тепло. Зі стрічки бігової доріжки вийшов непоганий плащ. Не вистачало лише зброї. Бити, ключки, мечі та шпаги буди розкидані усюди, та хіба це зброя? Павло засмутився, адже вже не сподівався знайти щось підходяще. Аж раптом його погляд зачепився за величезний мішок з тенісними м’ячами. Замахнутися можна, влучити в ціль не дуже складно, та й вага вражає. Те що треба!


Тип: манчкін, зомбіапокаліпсис
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 30 до 45 хвилин
Кількість гравців: від 3 до 6
Вік: від 12 років
Мова: російська

Увага! Небезпечно! Оскільки сміх збільшує тривалість життя, варто пам'ятати: кожен, хто грає в "Манчкін Зомбі" ризикує жити вічно!

Правила настільної гри Манчкін Зомбі Делюкс російською мовою

Манчкін Зомбі Делюкс – самостійна гра з лінійки Манчкін. Якщо раніше Ви вже мали справу з цією ігровою системою, пояснювати нічого. Це манчкін! Такий самий шедевральний, як і решта. Купуємо та вперед за рівнями. До речі, карти з цієї гри можна змішувати з іншими наборами серії.


Що за гра? Якщо ви жодного разу не грали в ігри серії Манчкін, то варто де що пояснити. Уявіть собі, що Ви зомбі. Єдина річ, що вас цікавить – їжа. Ви вдираєтеся в різні кімнати, б’єтеся ж живими, куштуєте їх свіженькі мізки, а ще використовуєте підручні предмети в якості обладунків та зброї. Та варто пам’ятати, що девіз кожного Манчкіна: «Перемагати чесно не цікаво». А значить доведеться мудрувати. Ви тримаєте в кожній руці по два мечі і ніхто цього не помітив? Це ж чудово. Вдягли на одну голову два шоломи, та решта учасників надто зайняті, щоб звернути увагу? Відмінно. Користуйтеся усіма можливими бонусами, якщо ніхто не бачить. І головне, слідкуйте, щоб решта гравців не шахраювали. А веселощів вам вистачить під час гри, особливо з урахуванням картинок та написів на картах.


Делюкс? Карти з коробки «Манчкін Зомбі Делюкс» абсолютно не відрізняються від «Манчкін Зомбі». Але у середині ви знайдете дуже круте ігрове поле та фігурки зголоднілих зомбі-манчкінів. Для більш захоплюючих ригод в постапокаліптичному світі рекомендуємо придбати доповнення «Манчкін Зомбі 2: З усіх рук».


До складу настільної гри «Манчкін Зомбі Делюкс» входить:
– ігрове поле
– 174 карти
– 6 фігурок
– 1 кубик
– правила гри


Придбати настільну гру «Манчкін Зомбі Делюкс» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.