Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Narcos: The Board Game

✓ в наявності
1999грн. Купити

2 отзыва

15 человек добавили
в список желаний


    - Жодна тварюка ніколи не зможе мене зловити. Звідси, з джунглів, я здатний вбити їх усіх. Тому все, на що вони можуть розраховувати - це жалюгідний програш.
Пабло Ескобар

 

Тип: дедукція
Видавець: CMON Limited
Час гри: 75+
Кількість гравців: 2-5
ВІк: 18+
Мова: англійськаСкачати правила настільної гри Narcos: The Board Game англійською 


 В основі настільної гри Narcos: The Board Game ліг сюжет однойменного телевізійного серіалу від каналу Netflix про життя одного з найвідоміших наркобаронів Пабло Ескабаре.
Основна механіка Narcos: The Board Game - «run and hide», знайома нам по таким популярним настільним іграм як «Лють Дракули», «Скотланд Ярд», «Spector Ops». Один з гравців стає «жертвою», яка прагне втікти і уникнути інших - «мисливців».
 

 
У Narcos: The Board Game роль «жертви» дістається Пабло Ескобару, завданням якого буде здійснити три поставлені перед ним завдання, що визначаються картами сценарію. Так як він не просто тікаюча від інших ціль, а відома своєрідна історична фігура, його завдання також пов'язані з його діяльністю. Гравцеві за наркобарона доведеться в першу чергу виростити і продати урожай коки, майстерно уникаючи інших учасників гри, і тільки потім потрапити в певну точку на карті, з якої його буде чекати транспорт на інший кінець світу і щаслива багата старість.
Пабло Ескобар не тільки сам може переміщатися по ігровому полю, але і користуватися послугами своїх людей, виставляючи їх на карті у зручний для нього час, заплутуючи сліди і гальмуючи переслідувачів.
Решта гравців беруть на себе ролі ворогів наркобарона: від різних груп латиноамериканських повстанців і представників інших картелів до членів управління по боротьбі з наркотиками. Кожна з фракцій унікальна і має свої власні здібності. Одні з них здатні розговорити місцевих жителів видати місця проживання Ескобара, інші - пересуватися швидше за гарячими слідами.
Кожен з мисливців буде пересувати по ігровому полю дві фігурки – своїх представників. У будь-якій партії Narcos: The Board Game завжди присутні всі чотири фракції. У дуельної версії гравець за «хороших хлопців» бере на себе ролі всіх ігрових сторін, а в грі на п'ятьох - кожному учаснику дістанеться тільки по одній.
 
   
 
Слід зазначити, що перший гравець обирається кожен раунд і його призначення важливо. Іноді перш ніж вирішити куди ходити, краще отримати потрібні знання від своїх інформаторів або вибити їх з місцевого населення. Крім того, «мисливці» ділять загальний пул ресурсів, тому останньому в черзі може не дістатися вибір якихось дій.
Narcos: The Board Game - це відмінна гра для фанатів дедуктивних ігр та шанувальників однойменного серіалу.
Відзначимо, що через тему гри і найменувань присутніх в ній елементів Narcos: The Board Game рекомендована гравцям старше 18 років.
   
Комплектация настольной игры «Narcos: The Board Game»:
 - ігрове поле
 - 19 мініатюр
 - 15 маркерів укриття
 - укриття
 - 7 опорних пунктів
 - 75 токенів
 - планшет дій
 - 71 карта
 - планшет патрона
 - 15 кубиків кокаїну
 - правила гри

Придбати настільну гру «Narcos: The Board Game» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.