Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Про хвости та пір’я"

✓ в наявності
384грн. Купити

2 отзыва

5 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри "Про хвости та пір’я"
Издатель: TowerRex
Материал: фанера
Размер в собранном виде: 281 х 280 х 68 мм

 

     Увага! Якщо Ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

     Органайзер для настільної гри "Про хвости та пір’я" – крутяцький аксесуар для надзвичайного казкового варґейму. Він скомпонований таким чином, щоб можна було зручно розкласти усі жетончики, карти та фігурки у коробці із-під гри та не перемішувати їх між собою. Також Ви можете дістати лоточки з фішечками і поставити їх десь на ігровому столі, щоб було зручно діставати потрібні елементи. А ще в наборі є окремі місця для усіх мініатюрок. До речі, дуже зручно. Особливо, якщо Вам закортить розфарбувати мишок.
 


     Органайзер для настільної гри "Про хвости та пір’я" виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробку.
 


     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

     Комплектація «Органайзер для настільної гри "Про хвости та пір’я"»:
 – 32 деталі для збирання органайзера;
 – інструкція.

     Придбати «Органайзер для настільної гри "Про хвости та пір’я"» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.