Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Настільна гра One Night Ultimate Werewolf

749 грн. очікується

2 отзыва

7 человек добавили
в список желаний


    Раптовий дзвінок немов удар блискавки вирвав шерифа зі свого крісла. Новина про чергове вбивство ніяк не здивувала його. «Знову чортові мафіозі розійшлися, а значить роботи буде немало», - подумав він.
Місце злочину могло здивувати - серед тіней старого підвалу лежало кілька тіл, вкритих глибокими борознами від кігтів. Шериф нервово потягнувся за цигаркою і в той же момент відчув холодок на потилиці. Хриплий звіриний голос за спиною прогарчав: «Ви відвідали не той район друже мій ... Боюся наша зустріч буде не довгою ...»

 

 

Тип: карткова для вечірок, блеф, дедукція
Видавець: Bézier Games
Тривалість гри: 10 хв
Кількість гравців: 3-10
Вік: 8+
Мова: англійська, мовонезалежна
 
Скачати правила настільної гри "One Night Ultimate Werewolf" англійською мовою
Скачати правила настільної гри "One Night Ultimate Werewolf" російською мовою
Скачати правила настільної гри "One Night Ultimate Werewolf" українською мовою

 


 
   Місто засинає, місто прокидається. Мафія стріляє, шериф перевіряє. Рано чи пізно класична мафія починає перетворюватися в рутину і порядком набридати. Втомлюєшся від тривалих партій і психологічних хитрощів. Хочеться чогось більш динамічного, веселого і цікавого. Якщо ця історія про вас, тоді One Night Ultimate Werewolf або ж Ніч Останнього Перевертня стане чудовою альтернативою стандартній Мафії.
 
 
 
     Ніч Останнього Перевертня - це саме та настільна гра, що дозволить компанії практично будь-якого розміру провести час весело цікаво і позитивно, адже ніхто точно не залишиться ображеним. Справа в неймовірній механіці "однієї ночі". Тут ніч триває набагато довше оскільки майже кожен гравець отримує унікальну роль зі своїми здібностями. Так, наприклад, роботяга намагається померти, провидець дивиться на карти інших, бунтарка змінює ролі місцями. Кожен вносить свій вклад в історію цієї ночі.
 

 
     Другий плюс One Night Ultimate Werewolf - динамічність. Партія триває не більше 15 хвилин завдяки всього одному дню і одній ночі. Якщо жителі вдень знайдуть хоча б одного вервольфа, вони перемогли, в іншому випадку перемога дістається лиходіям.
 

 
     Якщо ваша компанія зовсім невелика, для Ночі Останнього Перевертня це зовсім не проблема. Гра не потребує ведучого, що серйозно спрощує проведення партії. Крім того, гравці самі формують пул персонажів перед партією, і завдяки цьому кожна гра відрізняється від попередньої.
 
 
     One Night Ultimate Werewolf - це чудова настільна гра для вечірок, великих і маленьких компаній, початківців і професіоналів. Прості правила, динамічний геймплей, безліч ролей і висока реграбельність дозволять отримати задоволення всім без винятку.
Якщо ви хочете випробувати щось подібне обов'язково погляньте на One Night Ultimate Super Villains і The Resistance.
 Комплектація настільної гри «One Night Ultimate Werewolf»:
  • 16 карт персонажів
  • 16 жетонів персонажів
  • Правила
Придбати настільну гру «One Night Ultimate Werewolf» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.