Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Органайзер для настільної гри "Проект Гайя"

✓ в наявності
643грн. Купити

3 отзыва

4 человека добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Проект Гайя
Видавництво: TowerRex
Матеріал: фанера
Розміри зібраного органайзера: 345 х 245 х 57,5 мм

 


     Напевно ви вже встигли, очоливши одну з багатьох космічних рас, заглибитися в терраформування віддалених планет, і звичайно ж помітили, що незважаючи на захоплюючий ігровий процес, підготовка до партії займає надто багато часу. І справді, компонентів в настільній грі Проект Гайя дуже багато, всі вони лежать в зіплоках, і розкладка численних фішок і жетонів перед початком кожної гри - досить трудомісткий процес. Пропонуємо вам чудовий аксесуар для цієї настільної гри - дерев'яний органайзер. Завдяки великій кількості відсіків для жетонів, токенів і тайлів, підготовка до гри істотно скоротиться, а компоненти в міцному і надійному органайзері чудово збережуться протягом багатьох і багатьох партій!
 


     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.​

     Комплектація «Органайзер для настільної гри Проект Гайя»:
 – 82 деталі для збирання органайзера;
 – інструкція.

     Придбати набір «Органайзер для настільної гри Проект Гайя» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.