Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Підкорення Марса"

649 грн. очікується

22 отзыва

44 человека добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри «Підкорення Марса» (Terraforming Mars)
Видавець: TowerRex
Матеріал: фанера
Розміри зібраного органайзера: 283,5 х 280,2 х 65 мм.
 
 
 
 

 

 


     Пропонуємо вашій увазі надзвичайно зручний аксесуар для настільної гри Підкорення Марса (Terraforming Mars) - дерев'яний органайзер. У комплекті з грою ви знайдете безліч компонентів - тайлів ландшафту, лісів, океанів, спеціальних локацій, міст, фішки ресурсів, фішки гравців і величезна кількість карт. Підготовка до кожної гри займає багато часу - впорядкувати всі компоненти займає досить багато часу. Звичайно, можна скористатися зіплоками, однак це далеко не найкращий варінт. Набагато зручніше використовувати дерев'яний органайзер. Цей аксесуар розроблений таким чином, щоб не тільки зміцнити коробку, але і зручно розмістити всі карти, жетони, токени і тайли гри в окремих відсіках. В результаті час підготовки до гри істотно скорочується!


     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

Комплектація:
 
- комплект для складання дерев'яного органайзера.
 
 
Придбати «Органайзер для настільної гри "Підкорення Марса"» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.