Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Пандемія: На грані

1 140 грн. очікується

5 отзывов

30 человек добавили
в список желаний


Молодий чоловік сидів на лавці в осінньому парку та читав газету. Вітер роздував золоте листя довкола та заводив свою сумну пісню між гілок напівголих дерев. Подекуди було чути голоси птахів, котрі не встигли податися на південь. Парубок був одягнений в довге темне пальто та брюки. Якби на голові красувався капелюх з полями, то цей відвідувач парку виглядав би точнісінько як американський гангстер тридцятих років. Складалося враження, що він досяг успіху і тепер відпочиває. Кожна деталь говорила про це: розслаблена поза, нога закинута на ногу, блискучі начищені чоботи та відсутність тої квапливості, котрою хворіло населення сучасних міст. Молодий чоловік читав сенсаційну статтю про подію, що турбувала увесь прогресивний світ. Спецслужби ввели найжорсткіші заходи безпеки після вчорашньої атаки біотерористів.
– Біотерорист, – вимовив парубок так, ніби смакував це слово. Потім трохи задумався вирішуючи, чи подобаються йому відчуття, та сказав – Так, підходить. Я згоден, щоб мене називали біотерористом.Тип: доповнення до настільної гри Пандемія (Pandemic)
Видавництво: Стиль Жизни
Час гри: від 45 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 8 років
Мова: російська

Увага! Настільна гра «Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Пандемія (Pandemic)».

Пандемія: На межі – відмінне доповнення до популярної настільної гри. Нема сенсу перечислювати тут переваги «Пандемії». Ви і так чудово знаєте, за що обожнюєте її. Але давайте подумаємо, що можна було б покращити? Перше, що спадає на думку, це персонажі. Їх кількість можна було б і збільшити. В доповненні є аж 7 нових героїв з унікальними та дуже цікавими властивостями. Після декількох десятків партій гра починає набридати та здається одноманітною? В доповненні є нові події, режими гри та ще один учасник. Досягли найвищого рівня майстерності та без проблем долаєте будь-яку заразу? Тримайте сьому карту епідемій та п’ятий вірус. Правда перемогти на такому рівні важкості – це якась фантастика… Але хто вас знає?

Із краплі народжується море. «Пандемія на межі», окрім усього вищезазначеного, ще й чудова збірка дрібних, але дуже важливих правок для улюбленої гри. Додаткові персонажі, ще один учасник, новий вірус, можливість грати проти біотерориста, зміни у використанні карт подій… все це робить чудову гру ще більш захоплюючою. А на десерт в коробці є 5 чашок Петрі для зберігання кубиків інфекцій.

До складу настільної гри «Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink)» входить:
– 7 нових карт ролей та фішки до них
– 8 нових карт подій
– 8 карт епідемій вірулентного штамма
– 12 фіолетових кубиків
– 1 фіолетовий маркер ліків
– 1 стікер та одна карта фіолетової хвороби
– 2 карти мутацій
– 3 карти мутаційних подій
– 1 маршрутний аркуш біотерориста
– 1 карта епідемій
– 1 пам'ятка
– 4 пусті карти
– 5 чашок Петрі
– правила гри

Придбати настільну гру «Пандемія: На межі (Pandemic: On the Brink)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.