Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Печворк"

✓ в наявності
179грн. Купити

3 отзыва

17 человек добавили
в список желанийТип: аксесуар для настільної гри Печворк
Видавництво: TowerRex
Матеріал: фанера
Розмір зібраного органайзера: 193 х 193 х 40 мм

 

     Увага! Якщо Ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

     Органайзер для настільної гри Печворк – цікавий та дуже гарний аксесуар для неймовірно популярної дуельної гри «Печворк». Якщо Ви полюбляєте порядок, розсортовані елементи, щоб усе лежало по своїм секціям і «не перемішувалося, коли носиш», то він вам точно сподобається. Адже впорядкованість повинна бути навіть у дрібничках.

     Органайзер для настільної гри Печворк виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробку «Печворк».
 


     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.​

     Комплектація «Органайзер для настільної гри Печворк»:
 – 9 деталей для збирання органайзера;
 – інструкція.

     Придбати «Органайзер для настільної гри Печворк» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.