Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Path of Light and Shadow

✓ в наявності
2399грн. Купити3 человека добавили
в список желаний


    Століттями ваші предки стояли при владі. Століттями їх вибір був значущий для всієї країни. Але всьому приходить кінець. Захопившій трон королеві не знадобилися представники старих гілок аристократії і ви опинилися викинуті за межі держави. Чи думає вона, що ви змиритесь зі своїм вигнанням? Нехай і не сподівається! Згодом ви точно повернете собі те, що втратили. І тільки від вас залежить: втопите при цьому країну в крові, привернете на свій бік народ святими діяннями або підкупите дзвінкою монетою.

 

Тип: стратегія, фентезі
Видавництво: Action Phase Games
Час гри: 60-120
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 14+
Мова: англійська

Path of Light and Shadow - це комплексна стратегія, в якій гравці візьмуть на себе ролі аристократів у вигнанні, прагнучих зібрати під своїми прапорами людей і повернути трон. Для визначення того, хто поверне собі королівство знадобиться дванадцять ігрових раундів, протягом яких тричі буде підводитися проміжний підрахунок переможних балів.
Одна з основних механік гри - колодобудівництво. Однак на відміну від звичного «ринку» отримувати карти в Path of Light and Shadow доведеться дещо іншими способами. Гравці починають з певним запасом карт на руці і однією провінцією. Саме підконтрольні території будуть приносити їм кожен хід нові карти. Таким чином, щоб збільшувати свою колоду потрібно буде захоплювати локації. При цьому гравці вибирають два шляхи розвитку свого героя - шлях Милосердя або шлях Жорстокості. Залежно від просування по ним на деяких картах відкриваються додаткові можливості.
 
  
 
У грі Path of Light and Shadow учасників чекають карти чотирьох фракцій. Одна з них більш вигідна Жорстокому гравцеві, інша дає бонуси на шляху Світу, а решта дві однаково корисні для будь-кого. Звичайно, частково карти в руки приходять довільним чином, але кожна з локацій дає більше шансів отримання карт певного типу. Так в горах або на землях варварських племен у вас більше шансів отримати карти Варварів. Захоплюються локації за допомогою кидка кубиків і зіграних карт. При цьому, щоб приєднати до себе територію потрібно зменшити її захист. Захист відображений на вежі з числом. Гравець може за допомогою здібностей зруйнувати вежі до бою. Таку локацію потім легше захопити і важче вже буде утримати.
 
 
 
Гравці також можуть розвивати свої технології. У кожної з фракцій вони свої і для того, щоб просунутися по шляху їх розвитку в будь-якому випадку знадобляться їх представники. Технології приносять переможні очки, а також бонуси, наприклад, дозволяють перекинути кубики. Карти - це не тільки бойові одиниці. В руках гравців можуть виявитися і будівельники, здатні ремонтувати і зводити захисні вежі, дослідники технологій або містичні союзники з незвичайними здібностями. Крім того, карти можна покращувати (приблизно, як в Thunderstone) і якщо карт другого рівня існує по шість, то третього тільки одна.
Path of Light and Shadow - гра, в якій поєднані механіка контролю територій та колодобудівництва, прості правила і глибокий ігровий процес. Ця стратегія буде до вподоби як досвідченим гравцям, так і новачкам, які готуються вибрати свій шлях - світла або тіні.  

  
  

До складу настільної гри «Path of Light and Shadow»:
 – ігрове поле
 – 1 маркер першого гравця
 – 1 маркер ходу
 – 4 набори компонентів для гравців
 – 16 спеціальних кубиків
 – 8 карт пам'яток
 – 1 двостороння схема розвитку
 – 4-х сторінкова схема компонентів
 – 273 карти
 – правила гри

Придбати настільну гру «Path of Light and Shadow»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.