Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настільна гра Pathfinder. Череп та Кайдани

1 262 грн. очікується

2 отзыва

12 человек добавили
в список желаний


Туман – найпідступніший ворог море ходів у цих водах. Довкола безліч підводних скель та рифів, котрі з легкістю продірявлять дно будь-якого корабля. В тумані їх дуже складно помітити. Вітру нема, вітрила підіймати марно. А застосовувати весла – накликати біду. Морським чудовиськам туман не завада, а шум від гребців лише пригорне їхню увагу. Є ще шамани орків. Вони дуже добре бачать крізь туман та влаштовують засідки на беззахисних мандрівників у таку непогоду. Тобі лишається лиш чекати та прислухатися, чи не хлюпає десь поруч кракен? Чи не вигукує команди капітан розбійників перед тим, як взяти на абордаж твою посудину?


Тип: карткова, кооперативна, фентезі
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 4
Вік: від 12
Мова: російськаПравила настільної гри Pathfinder: Череп та Кайдани російською мовою

Карта флоту для Pathfinder: Череп та Кайдани

Увага! Настільна гра «Pathfinder: Череп та Кайдани» самостійна та не потребує жодних додаткових наборів для проходження. Проте вона повністю сумісна з кооперативною карточною грою «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів».

Pathfinder: Череп та Кайдани – захоплююча кооперативна карточна гра у фентезійному світі «Pathfinder». Чудове продовження «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів» що не тільки зберегло усе те, за що ми любимо першу гру, а й отримало багато нового завдяки піратській тематиці. Вам доведеться керувати кораблем, помірятися силою з кракеном та іншими лютими морськими чудовиськами. Не забувайте, що корабель з чорними вітрилами, команда якого складається лише з мерців, а капітана вивергнуло саме пекло, це навіть і близько не найстрашніше з того, що може трапитися на вашому шляху.

Як грати? Гра складається с декількох пригод, котрі можна проходити окремо, чи об’єднувати у кампанію. У кожного з учасників буде власний персонаж з унікальними властивостями. Усі можливості персонажа відображені його власною колодою, котра буде модернізуватися під час проходження місій та кампанії та показувати таким чином зміни у навичках та характері персонажу. Кожен з сценаріїв, у котрому будуть шукати пригоди та славу наші герої – це набір локацій з різними параметрами, колодами ворогів та умовами перемоги. Варто відмітити, що це не класична RPG і багато з прописних правил жанру, наприклад «завжди триматися разом», тут не працюють. Вам доведеться діяти не шаблонно та орієнтуватися по ситуації.

Для кого гра? «Pathfinder: Череп та Кайдани» в першу чергу зацікавить шанувальників кооперативних ігор. Тут немає майстра, проти котрого потрібно грати командою. А значить не потрібно шукати вмілого та досвідченого гравця на цю роль. Також гра сподобається прихильникам жанру RPG, котрим важко зібрати велику кампанію для партії. Також ми рекомендуємо «Pathfinder: Череп та Кайдани» усім, кому не байдужі фентезійні та піратські пригоди, не залежно від досвіду проходження подібних ігор.

До складу настільної гри  «Pathfinder: Череп та Кайдани» :
 – 7 карт персонажів
 – 7 карт ролей
 – 7 карт місцезнаходження
 – 1 карта дороги пригод
 – 1 карта флоту
 – 377 карт пригод «Видобуток або смерть»
 – 5 кубиків

 – правила гри

Придбати настільну гру «Pathfinder: Череп та Кайдани» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.