Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Pathfinder"

✓ в наявності
295грн. Купити

13 отзывов

10 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Pathfinder: Повернення Рунних Володарів (Pathfinder Adventure Card Game)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 285,5 х 285,5 х 68 мм
Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Pathfinder: Органайзер – чудовий аксесуар для «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів». Вам подобається розкладати колоди по пакетикам, що пропонує видавник, чи може ще гірше, перетягувати їх резинками? Звісно ж ні, кому таке до душі? Тому пропонуємо вам чудову штукенцію, з допомогою котрої ви зможете розкласти усі карти базової гри, усі існуючі та анонсовані доповнення, ще й пів коробки пустої залишиться. Органайзер, звісно ж, розрахований на карти в протекторах та передбачає нескінченну серію пригод у світі «Pathfinder».

Приємний сюрприз! В наборі органайзера є невеличка і дуже гарна вежа для кубиків, котру можна скласти та розташувати прямо у коробці. Більше ніяких розльотів кубів та їх пошуків на підлозі.

Pathfinder: Органайзер виготовлений з високоякісної деревини на сучасному обладнання, постачається в розібраному вигляді, легко складається з допомогою інструкції та ідеально розміщується в коробці гри «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів». Всередині є відсікі для вежі (вежа йде в наборі), карт базової гри, існуючих та анонсованих доповнень.
 

 До складу набору «Pathfinder: Органайзер» входить:
– деталі органайзера
– деталі вежі для кубиків
– інструкція

Придбати набір «Pathfinder: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.