Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Пісня льоду й полум'я: Лучники Старків

✓ в наявності
1050грн. Купити1 человек добавили
в список желаний


Гучний звук бойового рогу луною відбився від високих скель. У снігових передгір'ях суцільною стіною стояли воїни Старків, похмуро дивлячись на маршируючу армію. Біля Робба Старка знаходився величезний лютововк. Він загарчав, а шерсть на його загривку здибилася від люті. Ланістери зупинилися в кількох сотнях кроків від воїнів півночі, і Джейме Ланістер, легко зістрибнувши з коня, зняв шолом. Його золотисте волосся миттю вкрилося снігом, але його це мало хвилювало. Віддаючи накази, він оглядав військо і готував його до атаки ...

Тип: доповнення до варгейму "Пісня льоду і полум'я: Старки проти Ланністерів"
Видавець: Hobby World
Час гри: 45-60
Кількість гравців: 2
Вік: 13+
Мова: російська
 

 


  «Пісня льоду й полум'я: Набір "Лучники Старків"» – це доповнення до епічного варгейму "Пісня льоду й полум'я: Старки против Ланністерів", що додає в гру загін лучників Півночі.
 

 

  Лучники Старків із самого дитинства навчаються стрільбі з лука, і, вже подорослішавши, б'ють без промаху. Для зручності стрільби вони носять лише легку броню, і практично не приносять користі в рукопашній, однак будучи на відстані польоту стріли від противника, обрушують на голови ворогів сталеву зливу стріл. Крім цього вони можуть стріляти навіть поза прямої лінії огляду. Цей тактичний прийом дозволить вам тримати лучників у відносному укритті в той час як вони будуть випускати одну за одною стріли, вражаючи ваших супротивників.
 


Комплект складається з 12 мініатюр, відлитих в чотирьох різних позах.

  Увага! Для гри в це доповнення, вам знадобиться базова версія гри "Пісня льоду і полум'я: Старки проти Ланністерів".


Комплектація настільної гри «Пісня льоду й полум'я: Лучники Старків»:

 – 12 мініатюр
 – 1 карта загону


Придбати настільну гру «Пісня льоду й полум'я: Лучники Старків» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.