Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Пісня льоду й полум'я: Піроманти

✓ в наявності
1050грн. Купити1 человек добавили
в список желаний


Гучний звук бойового рогу луною відбився від високих скель. У снігових передгір'ях суцільною стіною стояли воїни Старків, похмуро дивлячись на маршируючу армію. Біля Робба Старка знаходився величезний лютововк. Він загарчав, а шерсть на його загривку здибилася від люті. Ланістери зупинилися в кількох сотнях кроків від воїнів півночі, і Джейме Ланістер, легко зістрибнувши з коня, зняв шолом. Його золотисте волосся миттю вкрилося снігом, але його це мало хвилювало. Віддаючи накази, він оглядав військо і готував його до атаки ...

Тип: доповнення до варгейму "Пісня льоду і полум'я: Старки проти Ланністерів"
Видавець: Hobby World
Час гри: 45-60
Кількість гравців: 2
Вік: 13+
Мова: російська
 

 


  «Пісня льоду й полум'я: Набір "Піроманти"» – це доповнення до епічного варгейму "Пісня льоду й полум'я: Старки против Ланністерів", що додає в гру загін піромантів.
 

 

  У надрах підземель Королівської Гавані зберігаються десятки тисяч глечиків з рідиною, відомою як «дикий вогонь». Таємничий орден піромантів роками працює над удосконаленням субстанції та вірою і правдою служить дому Ланністерів. Будучи включеними в загін армії під прапором Лева, піроманти не володіють будь-якої захистом, проте їх атаки на ближній відстані завдають колосальної шкоди і вносять паніку і сум'яття в ряди ворога.
 


Комплект складається з 12 мініатюр, відлитих в чотирьох різних позах.

  Увага! Для гри в це доповнення, вам знадобиться базова версія гри "Пісня льоду і полум'я: Старки проти Ланністерів".


Комплектація настільної гри «Пісня льоду й полум'я: Піроманти»:

 – 12 мініатюр
 – 1 карта загону


Придбати настільну гру «Пісня льоду й полум'я: Піроманти» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.