Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Органайзер для настільної гри "Поселенцi"

Немає в наявності

6 отзывов

3 человека добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Поселенцi
Видавництво:
TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 285,5 х 285,5 х 68 мм

Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Поселенці: Органайзер – чудовий аксесуар для гри Поселенцi. Вам подобається розкладати колоди по пакетикам, що пропонує видавник, чи може ще гірше, перетягувати їх резинками? Звісно ж ні, кому таке до душі? Тому пропонуємо вам чудову штукенцію, з допомогою котрої ви зможете розкласти усі карти базової гри, усі існуючі та анонсовані доповнення, ще й пів коробки пустої залишиться. Органайзер, звісно ж, розрахований на карти в протекторах та передбачає майбутні випуски доповнень до цієї чудової гри.

 

Поселенці: Органайзер  виготовлений з високоякісної деревини на сучасному обладнання, постачається в розібраному вигляді, легко складається з допомогою інструкції та ідеально розміщується в коробці гри Поселенцi.

До складу набору «Поселенці: Органайзер » входить:
– деталі органайзера
– інструкція

Придбати набір «Поселенці: Органайзер » у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.