Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настільна гра Правильний Мед

490 грн. очікується7 человек добавили
в список желаний


    Ведмедики дуже люблять мед! І зроблять що завгодно, щоб зварити найсмачніший, найкращий, найправильніший мед. А для цього треба вивести найправильнішу породу бджіл. У цій грі ви станете ведмедями-вченими, які збирають мед для експериментів, проводять дослідження і приманюють бджолині рої - щоб саме їх мед не знав собі рівних​.

 

Тип: Карткова, стратегічна, дитяча
Видавець:  Hobby World
Час гри: 20-30
Кількість гравців: 2-5
Вік: 7+
Мова: російська

    Скачати правила настільної гри Правильный мед російською
 
   «Правильний Мед» - це яскрава і захоплююча дитяча настільна гра для 2-5 гравців. У величезному зеленому лісі ведмеді вирішили створити найсмачніший мед. Одяглися в білі халати, і почали вивчати технології виробництва.
 

 


    Мета гри - першому приманити 5 бджолиних роїв. Адже, відомо, що бджоли, як і ведмеді, розуміються на меді. І для цього, клишоногі вивчають технології та дегустують різні сорти меду.

       В процесі гри учасники вибирають по одній карті, яку розіграють в раунді, а потім одночасно відкривають ці карти, застосовуючи вказані на них ефекти. Карти бувають двох типів - карти меду і карти технологій. Перші дозволяють добирати жетони меду, а другі дають вам додаткові карти. Існує кілька обмежень:
 - гравцям заборонено мати на руках більше ніж 9 карт
 - якщо хтось із гравців набирає 8 або більше жетонів меду, він зобов'язаний скинути всі ці жетони в запас і замість цього отримати 1 жетон досвіду.
 

  
 

     Ефекти карт тісно пов'язані між собою, і дають додаткові переваги, в залежності від карт, які розіграли суперники. Деякі карти навіть дають жетони меду не тільки вам, але і вашим сусідам. Однак і цим можна хитро розпорядитися, змусивши суперника взяти більше жетонів меду ніж потрібно.
 
     Коли хтось із гравців розігрує карту рою, бджолиний рій летить до того учасника, який набрав більше всіх меду і досвіду. Закінчується гра як тільки хтось із гравців, з ведмедів вчених, назбирає 5 фішок рою.
 

 


     Окремо хочеться відзначити оформлення гри. Чудові мультяшні ілюстрації, відмінний візуальний стиль, швидкі партії, прості правила, і при всьому цьому неймовірно захоплюючий ігровий процес. Діти будуть просто в захваті, а дорослі здивуються, наскільки глибокою вийшла ця чудова настільна гра.
     
Комплектація настільної гри "Правильний Мед":
 - 49 карт меду
 - 49 карт досліджень
 - 5 карт роїв
 - 1 карта-покажчик
 - 35 фішок меду
 - 25 жетонів роїв
 - 26 жетонів досвіду
 - правила гри

Придбати настільну гру "Правильний Мед" в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.