Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Суперносорог

✓ в наявності
235грн. Купити7 человек добавили
в список желаний    Будь-який архітектор під час проектування будівлі повинен враховувати усі зовнішні сили. Нам необхідно збудувати хмарочос, котрий витримає шалені пориви вітру, середній землетрус та повінь. Та звертаю вашу увагу на ще один факт. Як усім відомо, наше місто знаходиться під захистом Суперносорога. Цей борець зі злочинністю надзвичайно важкий і наш хмарочос повинен з легкістю його витримувати.


Тип: дитяча, сімейна, для компаній, швидка та проста
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 5 до 15 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 5 років
Мова: не залежить від мовиПравила настільної гри «Суперносоріг (Rhino Hero)» російською мовою
 

 

 
   Суперносоріг – чудова гра на координацію рухів. Механіка доволі проста і в чомусь нагадує «Дженгу». Правда тут доведеться будувати паперовий хмарочос і час від часу допомагати носорогові підійматися догори. Як відбуваеться гра? На кожній карті перекриття між поверхами є позначки, як правильно встановлювати стіни. Ви будуєте поверх та кладете дах з руки, намагаючись не зламати конструкцію. Наступний гравець повинен зробити те саме, керуючись вже позначками з вашої карти. На деяких перекриттях є спеціальні символи, що можуть нашкодити наступному гравцеві. Суперносоріг – швидка, проста і неймовірно весела гра для будь-яких вікових категорій.
 


До складу настільної гри «Суперносоріг (Rhino Hero)» входить:
  • 1 фігурка Суперносорога
  • 31 перекриття
  • 28 стін
  • 1 фундамент
  • Правила гри


Придбати настільну гру «Суперносоріг (Rhino Hero)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.