Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Робінзон Крузо"

✓ в наявності
416грн. Купити

13 отзывов

21 человек добавили
в список желанийТип: аксесуар для настільної гри Робінзон Крузо: Пригоди на таємничому острові
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 291 х 286 х 55 мм


Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описі, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Робінзон Крузо: Органайзер – чудовий аксесуар для захоплюючої гри «Робінзон Крузо». З його допомогою ви зможете зберігати усе різноманіття різнокольорових фішочок, жетонів і тайлів в окремих відділеннях. Це означає, що вам не доведеться більше сортувати карти перед грою, шукати купу тарілочок для різних жетонів та монотонно відділяти «знахідки» від «погоди». Усі лоточки з компонентами можна вийняти з коробки та зручно розташувати на ігровому столі. А тому час підготовки до партії суттєво скорочується. Органайзер виготовлений таким чином, щоб в коробці з-під бази зручно зберігати не тільки усі компоненти «Робінзон Крузо: Пригоди на таємничому острові», а й доповнення «Робінзон Крузо – Подорож Бігля». Бережіть улюблену гру, замовляйте зручний органайзер прямо зараз.

«Робінзон Крузо: Органайзер» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробки «Робінзон Крузо: Пригоди на таємничому острові».
 До складу набору «Робінзон Крузо: Органайзер» входить:
– деталі органайзера
– інструкція

Придбати набір «Робінзон Крузо: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.