Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Saloon

✓ в наявності
288грн. Купити

14 отзывов

26 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Bang!
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина


Saloon (Салун) – відмінний аксесуар для популярної настільної гри Bang! В набір входить 8 тематичних планшетів для гравців. Відтепер у всіх карт своє місце, жодного бардаку на столі. Також кожен з гравців отримає власний набір патронів із матеріалу, що значно міцнішого, аніж картон. І на планшетах є спеціальне місце для патронів. А ще чудова зірка шерифа, завдяки котрій охоронець закону та спокою буде помітний здаля. Також в наборі є чудова та зручна підставка для колоди, завдяки котрій карти більше не будуть розсипатися, і відмітка для відбою.
 

 


Усі компоненти набору виготовлені на сучасному обладнанні з екологічно чистої деревини. Щоб зібрати з окремих деталей усі компоненти знадобиться не більше п’яти хвилин, а от милувати зір уся ця радість буде кожної партії. Атмосфера у грі – чи не найважливіший елемент, а набір Saloon (Салун) створений спеціально для того, щоб занурити кожного гравця у неймовірний світ Дикого Заходу.
 

 

 

 


До складу набору «Saloon (Салун)» входить:
– 34 дерев'яні патрони
– 8 дерев'яних планшетів гравців
– зірка шерифа
– деталі для підставки під карти
– деталі для відмітки відбою

Придбати набір «Saloon (Салун)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.