Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Snack Alias: Lights, Camera, Action

✓ в наявності
299грн. Купити3 человека добавили
в список желаний


    - Він був зіркою, чия мрія про Оскар тривала неймовірно довго. Десятки номінацій і ось, статуетка в його руках!
    - Ді Капріо!

 

 

Тип: пізнавальна / розвиваюча карткова дорожня гра
Видавець: Tactic
Тривалість гри: 10+
Кількість гравців: 3+
Вік: 6+
Мова: англійська

 

Snack Alias: Lights, Camera, Action (Алиас дорожня версія. Світло, камера, мотор) відправить вас в світ розваг, софітів і магії кіно! Вас чекають 100 карток з шістьма словами на кожній, присвячені кіно і всьому, що з цим пов'язано. Відомі актори, персонажі, сценічний сленг, жанри творів і навіть штампи, навішені на творчих людей - чи зможете ви пояснити, не називаючи самого слова, його суть за одну хвилину?
Ігровий процес настільної гри Snack Alias: Lights, Camera, Action (Алиас дорожня версія. Світло, камера, мотор) до неможливого простий. Ведучий кидає шестигранний кубик, розкриває верхню карту колоди (так, що її не бачать інші) і намагається пояснити своїми словами вказане під випавшим номером слово. Вклався за хвилину? Приніс переможний бал своїй команді. Ні? Хід переходить іншим учасникам.
Ця версія настільної гри Алиас (Скажи Інакше) перевірить ваші знання з тематики кіно і телебачення, а також безмежно розширить запас слів у кінематографічній галузі.
 

 
Слід зазначити, що гра Snack Alias: Lights, Camera, Action (Алиас дорожня версія. Світло, камера, мотор) випущена на англійській мові, що дозволяє її використовувати для освітніх цілей. Вивчення англійської мови ще ніколи не було таким веселим як разом з улюбленою настільною грою. Крім того, лінгвісти стверджують, що запам'ятовувати тематично об'єднані слова набагато легше. А збагачувати свій словниковий запас разом з грою - ще й весело!
Якщо вам не цікава подібна тематика, то ви можете звернути увагу на інші ігри «дорожньої» серії, серед яких знайдете присвячені їжі, спорту і тваринам. Крім того, ви можете додати цю колоду в будь-яку базову коробку Аліас і зіграти разом з ігровим полем і ускладненими правилами, які змусять вас пояснювати слова з певними завданнями.
Snack Alias: Lights, Camera, Action (Алиас дорожня версія. Світло, камера, мотор) підійде всім шанувальникам кінематографа і точно стане однією з улюблених ігор людей, які працюють в цій сфері.


Комплектація гри «Snack Alias: Lights, Camera, Action (Аліас дорожня версія. Світло, камера, мотор)»:

 – 100 карток зі словами;
 – 1 кубик;
 – правила гри.
 
 
Придбати гру «Snack Alias: Lights, Camera, Action (Аліас дорожня версія. Світло, камера, мотор)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.