Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Splendor

899 грн. очікується

12 отзывов

70 человек добавили
в список желаний


Дорогоцінне каміння – це не більше ніж мінерал, що гарно виглядає після обробки. Його вартість продиктована рідкістю, а також складністю видобутку та обрамлення. Також виділяють напівдорогоцінне каміння, але чіткого розмежування цих категорій не існує. З розвитком технологій з’явилося багато різноманітних та дешевих методів створення синтетичних імітацій самоцвітів. Але завдяки цьому вартість справжнього дорогоцінного каміння лише зросла.


Тип: карточна, драфт, стратегія
Видавництво: Space Cowboys
Час гри: від 15 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри «Splendor (Розкіш)» англійською мовою
Правила настільної гри «Splendor (Розкіш)» російською мовою

Splendor – геніальна у своїй простоті гра. У кожного учасника є три дії на вибір: взяти дорогоцінні каміння, що використовуватимуться як ресурси, купити карту, чи відкласти карту, щоб мати змогу купити її потім і не віддати опонентам. Завдання – першим набрати певну кількість переможних балів.


Splendor це яскравий представник настільних ігор, що основані на принципі драфту. Це означає, що доведеться багато та швидко думати. Часто перед вами постане важке рішення: взяти карту, що необхідна вам, чи не віддати опоненту карту, котра могла б вивести його в лідери. Партія в «Splendor» займає не більше ніж пів години, захоплює дихання та викликає нездоланне бажання зіграти ще раз.

До складу настільної гри «Splendor (Розкіш)» входить:
– 40 жетонів
– 90 карт розвитку
– 10 тайлів Вельмож
– правила гри


Придбати настільну гру «Splendor (Розкіш)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.