Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Star Wars. Imperial Assault: Bantha Rider

Немає в наявності4 человека добавили
в список желаний


Серед піщаних дюн, вдалині від звичних маршрутів пересування та небажаних поглядів можна було стати свідком дивовижного видовища. Група таскенів оточила чоловіка та протокольного дроїда рідкісної конструкції. Піщані люди не нападали. Така поведінка вже була чимось фантастичним. Та ще більше дивувало та спантеличувало відчуття, ніби між людиною, та аборигенами Татуїну відбувається розмова. Через якийсь час таскени прокричали своє гасло, скочили на велетенських волохатих бант та рушили в сторону ферм з видобування вологи. Чоловік проводжав їх поглядом, його обличчя лишалося невиразним, та всередині вирував шторм. Дуже скоро усі ферми будуть зруйновані, ціна на них катастрофічно впаде, а він стане єдиним власником землі довкола міста. Та за цю послугу піщані люди захотіли дуже багато…


Тип: доповнення до настільної гри Star Wars: Imperial Assault
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 10 років
Мова: англійська

Увага! Настільна гра «Star Wars Bantha Rider (Зоряні Війни: Таскенський вершник)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Star Wars: Imperial Assault».

Star Wars Bantha Rider – доповнення до чудової тактичної настільної гри «Imperial Assault». Таскени, що живуть на Татуїні, відомі своєю люттю, миттєвими нападами та вмінням виживати в найскладніших умовах. В них досить низький рівень розвитку, і в наслідок цього з ними дуже важко домовитися. Та якщо вийде, таскени здатні знекровити ворога раптовими атаками та постійними диверсіями. В наборі є деталізована мініатюра, всі необхідні карти, а також нові місії для кампанії та тактичного бою.

До складу настільної гри «Star Wars Bantha Rider (Зоряні Війни: Таскенський вершник)» входить:
– 1 мініатюра
– 2 карти загонів
– 6 карт команд
– 3 місії

Придбати настільну гру «Star Wars Bantha Rider (Зоряні Війни: Таскенський вершник)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.