Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Star Wars. Rebellion

2 699 грн. очікується

13 отзывов

61 человек добавили
в список желаний


Найгірше у всій цій халепі те, що практично все, що використовує Імперія, було створено за часів Республіки. До речі за довго до її падіння. Армію клонів вирощували, навчали та оснащували під боком у сенат, а може і з його згоди. Саме ту армію, що стала основою війська Імперії. Та й надзвичайними повноваженнями Палпатіна наділили саме ті, хто приймав рішення від імені усіх планет Республіки. Починаєш міркувати про все це і різні думки приходять у голову. А чи взагалі варто намагатися відродити той гнилий устрій, результатом діяльності котрого стала Імперія?

Тип: масштабна асиметрична багаторівнева стратегія, Зоряні війни
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 180 до 240 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 14 років
Мова: англійськаСкачати правила настільної гри Star Wars. Rebellion російською 


 

Star Wars: Rebellion – неперевершена асиметрична багаторівнева стратегія. Шанувальники Зоряних війн будуть раді побачити знайомих персонажів, улюблену техніку та відомі планети далекої галактики. А усі інші будуть у захваті від багатогранної та складної гри.

У «Star Wars: Rebellion» вам потрібна буде обрати одну із сторін конфлікту. Імперія має величезний космічний флот, майже невичерпні ресурси та непідйомну бюрократичну машину. Ваше завдання – знайти базу повстанців на одній з планет та знищити її. Це не так просто, як здається на перший погляд. Особливо якщо врахувати кількість місць, де можуть ховатися вороги. З іншої сторони альянс не може зрівнятися з Імперією ні в потужності військ, ні в доступних ресурсах. Тому діяти доведеться таємно. Повстанці повинні проводити різного роду акції, результат котрих так чи інакше приведе до невдоволення населення. Кінцева мета: розпалювання громадянської війни та можливість знищити тиранію імператора.
 

  


Гра насичена можливостями. Тут можна видобувати ресурси, будувати юнітів, захоплювати планети, воювати в космосі та на поверхні. Вас чекають інтриги, дипломатія, економіка та військова справа. Можна наймати нових персонажів та прокачувати старих. Можна будувати техніку та проводити таємні операції. Із самого початку сили супротивників дуже нерівні. Та й завдання перед ними стоять зовсім різні.

До складу настільної гри «Star Wars: Rebellion» входить:
– ігрове поле (з двох половинок)
– 170 пластикових фігурок
– 25 фішок лідерів (з підставками)
– 10 гральних костей з особливими позначками
– більш ніж 170 карт
– довідник
– правила гри

Придбати настільну гру «Star Wars: Rebellion» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.