Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Star Wars. Imperial Assault: Wookiee Warriors

Немає в наявності1 человек добавили
в список желаний


Багато тисячоліть тому, ще до утворення Республіки, до заснування ордену Джедаїв та до появи Ситхів… До того, як з’явилося усе, що здається нам звичним та буденним, у час розквіту вступили Раката – раса розумних амфібій.вони використовували свої знання та чуттєвість до сили, щоб захоплювати у рабство інші цивілізації. Їхня держава звалася Нескінченною Імперією, та охоплювала тисячі планет. Раката змінювали все довкола за власною забаганкою не озираючись на можливі наслідки. Відмінним прикладом являється планета Кашиік. Спочатку вся її поверхня призначалася для сільськогосподарських угідь, на котрих у великих кількостях використовувалися стимуятори росту та прискорювачі мутацій. Після розвалу Нескінченної Імперії аграрні землі Кашиіка залишилася без нагляду. За якісь десятки тисяч років вся планета вкрилася велетенськими рослинами, а примітивні одомашнені види еволюціонували у високорозвинену цивілізацію.

Тип: доповнення до настільної гри Star Wars: Imperial Assault
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 10 років
Мова: англійська

Увага! Настільна гра «Star Wars Wookiee Warriors» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Star Wars: Imperial Assault.

Star Wars Wookiee Warriors – чудове доповнення до пригодницької настільної гри Star Wars: Imperial Assault. Вукі – одні з найсильніших розумних істот у всій галактиці. Навіть без зброї величні бійці цієї раси здатні впоратися з численними ворогами. А все, що стоїть між ними та свободою їхньої рідної планети – війська Імперії. Отже горе тим, хто стане на шляху воїнів Вукі. В наборі ви знайдете дві мініатюри, всі необхідні карти та місії для кампанії та тактичного бою.

До складу настільної гри «Star Wars Wookiee Warriors» входить:
– 2 мініатюри воїнів Вукі
– карти дислокацій
– карти загонів
– карти команд
– карти місій
– карти нагород

Придбати настільну гру «Star Wars Wookiee Warriors» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.