Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Star Wars: X-Wing (Second Edition) – TIE/ln Fighter Expansion Pack

459 грн. очікується

1 отзыв

4 человека добавили
в список желаний


    «Застарілий винищувач повстанців не зрівняється в силі з TIE, і навіть прототип T-65 «X-wing», розроблений зрадниками, що втекли з Incom, залишиться далеко позаду».
   - Капітан Девід Вест Рейнольдс


 

 

Тип: доповнення до настільної гри Star Wars: X-Wing (Second Edition), варгейм
Видавець: Fantasy Flight Games
Тривалість гри: 30-45
Кількість гравців: 2
Вік: 14+
Мова: англійська
 


 TIE / ln Fighter Expansion Pack - це доповнення до настільної гри Star Wars X-Wing 2nd edition, гри про космічні битви між імперськими повітряними силами і ескадрильями повстанської армії у всесвіті Зоряних Війн.
Доповнення вводить в битву зоряний винищувач TIE / ln стандартний імперський винищувач, який масово випускався і використовувався під час Галактичної громадянської війни. Популярний серед пілотів Альянсу, а потім Нової Республіки, розмовною назвою винищувача було «Колісник». Легко пізнавані по характерному вою, видаваному його двигунами, TIE / ln демонстрували міць Імперії і її авторитет по всій галактиці, будучи видимою частиною політики імперської присутності.
Мало які звуки можуть вселити такий страх в серце пілота винищувача, який вселяє виття нової групи імперських винищувачів TIE / In. Одноіменні двоядерні двигуни TIE забезпечують вражаючу швидкість і точну маневреність. Хоча в його легкої рамі відсутні дефлекторні щити або гіпердвигун, його доступність дозволяє Імперії у великій кількості використовувати винищувачі TIE, щоб придушити будь-який опір повстанців.
У період владарювання Імперії TIE винищувачі цінувалися за їх багатоплановість, а не за надійність. Їх можна було задіяти як в космосі так і в атмосфері, використовуючи і як винищувачі і як розвідувальні кораблі. Цих кораблів було більш ніж достатньо, щоб примусити беззбройні або легкозахищені цивільні кораблі діяти згідно із законами Імперії. Пілоти TIE / ln не були настільки ж незалежні як пілоти Альянсу повстанців, так як в імперському зоряному флоті тактичні перевага знаходилося у великих кораблів.
TIE / ln Fighter Expansion Pack включає в себе одну прекрасно забарвлену мініатюру і всі карти кораблів і апгрейдів, необхідні для включення цього літаючого жаху в вашу імперську ескадрилью. Крім того, пакет розширення TIE / ln Fighter містить кілька абсолютно нових карт, які ніколи раніше не з'являлися в першому виданні гри. Ці нові карти і пов'язані з ними перфокарти також включені в комплект для перетворення Галактичної імперії для гравців-ветеранів!
Якщо вам сподобалось дане доповнення, зверніть увагу на інші доповнення до цієї гри Star Wars: X-Wing (Second Edition) - TIE / fo Fighter Expansion Pack і Star Wars: X-Wing (Second Edition) - Lando's Millennium Falcon Expansion Pack.
 
 
 
Комплектація доповнення «Star Wars: X-Wing (Second Edition) – TIE/ln Fighter Expansion Pack»:
 
 – пофарбована пластикова мініатюра космічного корабля
 – 10 карт персонажів
     – 1 Del Meeko
     – 1 Gideon Hask
     – 1 "Howlrunner"
     – 1 "Mauler" Mithel
     – 1 "Scourge" Skutu
     – 1 Seyn Marana
    ​​​​​​​ – 1 "Wampa"
    ​​​​​​​ – 1 Academy Pilot
    ​​​​​​​ – 1 Black Squadron Ace
    ​​​​​​​ – 1 Obsidian Squadron Pilot
 – 4 карти покращень корабля:
    ​​​​​​​ – 1 Crack Shot
    ​​​​​​​ – 1 Juke
    ​​​​​​​ – 1 Marksmanship
    ​​​​​​​ – 1 Stealth Device
 – 12 жетонів
 – планшет маневрів
 
 
Придбати доповнення «Star Wars: X-Wing (Second Edition) – TIE/ln Fighter Expansion Pack» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.