Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Suburbia"

✓ в наявності
197грн. Купити

1 отзыв

8 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Suburbia (Субурбія)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри зібраного органайзера: 300 х 300 х 150 мм

 

Увага! Якщо Ви хочете використовувати органайзер для гри, яка не вказана в описі, переконайтеся, що внутрішній розмір коробки відповідає габаритам органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії і локалізації можуть відрізнятися.
 


Субурбія – чудова містобудівна гра з величезною кількістю компонентів – тайли різних типів, монети, жетони і токени. Перед кожною партією гравцям доведеться витратити певний час щоб посортувати всі компоненти. І напевно Ви вже стикалися з проблемою, як зберігати шестикутні компоненти ігрового поля Suburbia. Звичайно можна їх просто скласти в коробку, дешево і сердито. Однак навіть зіплоки істотно не прискорять підготовку до партії, а картон з часом зношується.

Але вихід є! Пропонуємо вам надзвичайно зручний органайзер з безліччю спеціальних комірок і коробочок, який допоможе зберегти тайли і токени цілими та неушкодженими. В окремих відсіках органайзера Ви зможете зручно розмістити шестикутні гекси, подсортувавши їх за типом, а також дерев'яні фішки і маркери, а це в свою чергу істотно полегшить і прискорить підготовку до гри!

Органайзер для настільної гри Suburbia виготовлений з МДФ на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробку.
 


Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.​


Комплектація «Органайзер для настільної гри Suburbia»:
  • 36 деталей для збирання органайзера;
  • інструкція.
Придбати «Органайзер для настільної гри Suburbia» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.