Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Свинтус: Поневіряння

✓ в наявності
305грн. Купити



6 человек добавили
в список желаний



    Всі, хто хоч раз приходив на роботу і виявляв, що його комп'ютер піддався атаці вірусів, знають, як складно потім місцевим сисадмінам довести, що воно само... Особливо, коли винен не ти, а твої офісні напарники, підклавши таку величезну свиню. Настільна офісна гра Свинтус вже точно не змогла обійти цю благодатну тему. Тому звернувшись до головного спеціаліста «вірусолога» Євгена Касперського і до впізнаваного за своїми депресивними карикатурами художника Васі Ложкіна, автори свиней створили нову версію популярної настолки - Свинтус. Поневіряння.
 

 

Тип: карткова, в дорогу, для вечірок, для компанії
Видавець: Hobby World
Тривалість гри: 20+
Кількість гравців: 2-4
Вік: 6+
Мова: російська

Завантажити правила до настільної гри "Свинтус: Поневіряння" російською мовою

 

Настільна гра Свинтус Поневіряння - гра з легендарної серії Свинтус. Виконана в кращих традиціях серії гра головною тематикою якої є мережеві небезпеки.
Свинтус - проста, азартна гра в карти з яскравим оформленням, яка давно вже стала хітом і на «ура» зустрічається в будь-якій компанії. Діти і дорослі з однаковим задоволенням намагаються підсадити своїх опонентів, щоб стати переможцем, швидко позбувшись карт з руки.
 
 
 
Свинтус Поневіряння в цьому також повторюють всю серію. Для перемоги все також потрібно першим скинути або віддати іншим всі свої карти. Але в цій версії гри, крім звичайних шістдесяти чотирьох карт з цифровим значенням, ви знайдете ще п'ятдесят шість карт приписів і також двадцять чотири карти Загроз. До речі з останніх формується окрема стопка. Брати з неї доведеться тільки в якості штрафів за пропущені ходи.
Ось тут-то і почнуться веселощі, адже ці карти змусять вас бити копитом в груди і тихо плакати від кількості вірусів у вашій системі, що забороняють грати карти певного кольору. А позбутися від цих напастей допоможе... Ні, не місцевий лікар-сисадмін, а карти Уберігів.
 
 
 
Свинтус Поневіряння подарує вам новий досвід гри в цій популярнії серії і нові асоціації на те, що відбувається навколо. Гра відмінно підійде всім працівникам комп'ютерної сфери і офісним співробітникам. Хоча в сучасній дійсності навіть діти вже знайомі з цифровим жаргоном. Так що ви спокійно можете грати в Свинтус Поневіряння з підростаючим поколінням. Тим більше, що сама по собі гра не тільки веселе, але і корисне проведення часу, розвиваюче пам'ять, рефлекси і уважність.

 

 

Комплектация игры «Свинтус: Поневіряння»:
 
– 64 цифрові карти;
 – 56 карт приписів;
 – 24 карт погроз;
 – Правила гри.
 
 
Придбати гру «Свинтус: Поневіряння» у Києві чи в Україні
досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.