Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настiльна гра Tatsu

810 грн. очікується10 человек добавили
в список желаний


    Старовинна японська легенда розповідає про велику битву між двома драконовими лордами за руку найчудовішої з принцес. Їх бій тривав так довго, що жителі сусідніх місць не витримали і звернулися до могутнього мага за допомогою. За допомогою чаклунства чарівник уклав армії драконів в ігрову арену, битва на якій триває і тепер...

 

Тип: стратегія, абстракт
Видавництво: Gen42 Games
Час гри: 30-45
Кiлькiсть гравцiв: 2
Вiк: 8 +
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Tatsu Англ.

Tatsu - це абстрактна дуельна настільна гра, в якій гравці управляють двома арміями драконів. Ігрове поле являє собою два кола - зовнішній і внутрішній, розділених на кілька секторів. Під час партії гравці переміщають свої фішки по внутрішньому колі, вступаючи в бій один з одним, якщо фішка зупиняється на вже зайнятій драконом опонента місці. Тоді вона переміщається на зовнішнє коло і впливає на фішку у внутрішньому трьома різними способами, які залежать від свого типу.
 
 
 
Дракони в грі Tatsu бувають трьох видів: зелені, червоні і сині. Сині - водні дракони - виганяють фішку опонента назад йому в руку. Червоні, найнебезпечніші, назавжди знищують дракона опонента, а зелені «обплітають» фішку ворога, не даючи її більш пересуватися.
Пересуваються фішки в грі згідно випавших числах на двох шестигранниках (як в нардах). Гравці вільні пересунути дві різні фішки окремо відповідно до значень на кожному з кубиків, або ж підсумовувати їх і перемістити на отримане число одну фішку.
Починають опоненти з трьома зеленими драконами, розташованими в стартовій зоні на місцях, зазначених цифрами 1, 2 і 3. Нові дракони можуть бути виставлені тільки в ці ж місця, коли на кубиках випадуть відповідні значення.
 
  
 
Для перемоги в Tatsu необхідним є дотримання одне з двох умов: або повністю знищити один з трьох видів драконів опонента або ж у гравця більш не залишиться драконів в грі.
Компоненти гри Tatsu неймовірно міцні і якісні. Якщо ви знайомі з грою Hive від цієї ж компанії, то можете уявити щільні фішки драконів. Дизайн гри виконаний в східному стилі і відмінно продуманий. Наприклад, зображення чорного і білого драконів в центрі поля показує напрямок пересування гравців.
Правила гри Tatsu досить прості, але при цьому зовсім не позбавлені стратегічної глибини. Завдяки цьому гру можна пропонувати, як юним гравцям, так і представникам старшого покоління, вихованого на нардах і шахах.
 

 

До складу настільної гри «Tatsu»:
 – 
 –  - ігрове поле
 –  - 18 фішок
 – 2 кубики
 –  - правила

Придбати настільну гру «Tatsu»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.