Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

The Game

✓ в наявності
360грн. Купити7 человек добавили
в список желаний


    Гра не тільки розвага, але і шлях до перемоги, на якому потрібно знайти порозуміння між усіма учасниками. А чи зможете ви перемогти?
 

 

Тип: кооперативна карткова гра для компанії
Видавець: YELLOWBOX (Україна)
Тривалість гри: 20 хвилин
Кількість гравців: 1-5
Вік: 8+
Мова: англійська, мовонезалежна

 
Скачати правила настільної гри "The Game" російською мовою

   

   

The Game - це проста кооперативна карткова гра, в якій потрібно постаратися правильно підрахувати і передбачити вчинки інших гравців, щоб виграти у колоди.
Усередині коробки The Game ви знайдете 98 числових карт від 2 до 99 і по дві карти з цифрою 100 і 1. Перед партією на стіл викладаються карти 100 і 1, а інша колода перемішується. Потім гравці беруть по 6 карт (в разі, коли гра на двох, то по 7) і приступають до гри. В свій хід учасник може викласти на стіл будь-яку кількість карт з руки, але не менше двох, поверх стовпчиків карт на столі. Поверх карт з одиницею можна викладати карти по наростаючій, а в стовпчиках, що починаються з карти «100», значення кожної наступної повинні бути менше. В кінці ходу гравець дотягує карти до ліміту руки.
 
 
 
Таким чином, для перемоги учасники спільно повинні скинути всі карти колоди або ж залишитися з найменшою кількістю в руках. Додатково існує правило, при якому гравцям можна викласти карту поза порядком зниження або зростання, якщо вона відрізняється від попередньої рівно на 10. Наприклад, в свій хід гравець з руки може викласти по порядку на «1» - 3, 12, 14, 26 , 16. Після чого передати хід наступному гравцеві, в руках якого є карта з цифрою 18, і він вже кладе її поверх 16.
 
 
 
Під час гри учасники можуть перемовлятися і обговорювати свої плани, але їм не можна називати точні цифри карт в руках.
The Game - це відмінна гра для тих, хто хоче навчитися взаєморозумінню. Гра відмінно підійде як для сімейних зустрічей, так і для кооперативних тренінгів. Крім того, ігровий процес досить простий щоб The Game використовувалася як філер між серйозними партіями. Якщо вам до смаку прості кооперативні ігри з цифрами, то радимо також поглянути на The Mind.

 Комплектація настільної гри «The Game»:
  • 108 гральних карт
  • 1 інструкція англійською мовою
  • 1 інструкція українською мовою
Розмір коробки: 131x100x23 мм
Розмір карт: 59х91 мм
Придбати настільну гру «The Game» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.