Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

The Village

899 грн. очікується

22 отзыва

55 человек добавили
в список желаний


Як зазвичай виглядають похорони? Не дуже приємно. Стоїть сумний натовп, хтось плаче. Обов’язково має бути прохолодно, хмарно, можливо навіть дощити. Священник говорить якісь пусті але ніби то важливі фрази, на кшталт: «Він був хорошою людиною і зробив багато добрих справ». Так люди собі уявляють поминальну службу. Але зараз усе інакше. Світить сонце, надворі тепло і ні хмаринки. Людей дуже багато, напевно все місто зібралося щоб проститися з дійсно великою людиною. Усі стоять невеличкими групками, щось жваво говорять, подекуди сміються. Звісно, кожному хочеться згадати якусь цікаву або кумедну ситуацію, пов’язану з померлим. Насправді сум тут перемішався з радістю від того, що всі ми жили в один час та в одному місці з людиною, що стала зразком розуму, порядності, цілеспрямованості та доброти для усієї країни. Його смерть, не кінець історії, адже він назавжди буде живий у наших серцях та нашій пам’яті.

Тип: стратегія, єврогейм
Видавництво: Pegasus Spiel (Германія)
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 12 років
Мова: не залежить від мови


Village (Літопис) – практично еталонний єврогейм, котрий попри все сильно виділяється з поміж інших ігор. Як і в інших подібних стратегіях, тут є жителі, котрі здатні виконувати певний тип робіт, видобувати ресурси, множитися та помирати. Такою механікою нікого не здивуєш, схожих ігор дуже багато. Але «Village (Літопис)» – не пересічний єврогейм.

В чому цікавинка? В настільній грі «Village (Літопис)» реалізована просто надзвичайна атмосфера з ефектом повного занурення. Це досить дивно, адже ми говоримо про стратегію. В «Літописі» усі пишуть спільну історію одного населеного пункту, а тому вчинки кожного з гравців тим чи іншим чином впливають абсолютно на усіх. Взаємодія між гравцями величезна, але дуже не звична. Під час партії довкола утворюється якась незрозуміла аура, що затягує в процес гри та відкидає на другий план решту навколишнього світу. Ви починаєте співчувати кожному із своїх жителів, приймаєте участь у їх житті, та турбуєтесь про майбутнє. Ви намагаєтесь привести їх до успіху, жадаєте, щоб кожен став визначною особою та навік залишився у пам’яті наступних поколінь (що по суті і є основною метою гри). Передати на словах усі ті емоції доволі складно, а от відчути їх можна у кожній партії в «Village (Літопис)».

До складу настільної гри «Village (Літопис)» входить:
– ігрове поле
– 48 міплів
– 32 фішки
– 1 аркуш с наклейками
– 72 кубика впливу
– 1 жетон першого гравця
– 1 жетон першого гравця в наступному раунді
– 6 кубиків чуми
– 2 мішечка
– 20 жетонів зерна
– 40 жетонів товарів
– 24 жетона покупців
– 15 монет
– 3 карточки для підготовки до раунду
– 1 карточка служби
– 4 карточки ферм
– правила гри

Придбати настільну гру «Village (Літопис)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.