Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Трафік Джем

220 грн. очікується

2 отзыва

18 человек добавили
в список желаний    Транспортна інфраструктура більшості міст не розрахована на ту кількість автомобілів, котрі щодня по ній їздять. Багато мегаполісів почали свою історію за довго до появи двигуна внутрішнього згоряння. Вулиці занадто вузькі, щоб умістити повноцінну автомобільну дорогу та тротуари. Та навіть ті райони, котрі будували у другій половині минулого століття не мають достатньої пропускної здатності . Автотранспорт став надзвичайно розповсюдженим і велика кількість машин на дорогах призводить до утворення «заторів».


Тип: розвиваюча дитяча гра, математика
Видавництво: Банда Умніков
Час гри: від 10 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 6 років, від 8 років
Мова: російськаПравила настільної гри «Трафік Джем» російською мовою
 

 

 


   Трафік Джем – чудова гра для юних математиків. Учасники будуть розташовувати автомобілі на уявному шосе і намагатися уникнути заторів. Насправді ж гра призначена для того, щоб діти легко освоїли одиниці та десятки. В наборі є декілька варіантів правил, призначених для дітей різних вікових груп.
 

  
    До уваги батьків.
Настільна гра «Трафік Джем» в легкій ігровій формі допомагає дітям розібратися з числовими розрядами. Для дорослого «21» та «12», звісно ж, абсолютно різні числа. А от малюкам, котрі тільки но почали свій шлях пізнання математики, дуже легко сплутати «дзеркальні відображення». «Трафік Джем» наглядно демонструє, чим одиниці відрізняються від десятків. Якщо ви бажаєте займатися зі своєю дитиною, розвивати її здібності, то ігри видавництва «Банда Умніков» – чудовий вибір.
 


До складу настільної гри «Трафік Джем» входить:
  • 50 карт з машинами
  • 12 спеціальних карт
  • правила гри

Придбати настільну гру «Трафік Джем» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.