Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Ти + Я

✓ в наявності
349грн. Купити



5 человек добавили
в список желаний



    Іноді складно розкритися і пізнати один одного краще. І справа не в тому, що партнери свідомо замовчують деякі речі, а скоріше в тому, що їм і в голову не приходить обговорити деякі моменти. Наприклад, як відомо жінки люблять вухами, але от не кожен чоловік готовий щодня повторювати слова любові або робити компліменти своїй половинці. А недомовлені образи відкладаються, перетворюючись у величезний клубок взаємних докорів. Щоб ваші відносини не були зруйновані через не розуміння, не слід заздалегідь бігти до фахівців. Можна порадувати один одного простою, але захоплюючою грою Ти + Я, яка не лише дасть вам теми для розмов, але і дозволить дізнатися, що саме цінує в вас ваша половинка.
 

 

Тип: для дорослих, для пари, романтичні
Видавництво: Fun Games Shop
Кiлькiсть гравцiв: 2
Вік: від 18 років
Мова: русский



 

Ти + Я - це розмовна настільна гра для пар, яка дозволить дізнатися краще свого партнера, а також відкрити для себе багато нового. Це справжній настільний сімейний психолог, який дозволить підняти ваші відносини на новий рівень і навчитися більш повно розуміти один одного.
У коробці з грою Ти + Я від компанії Fun Games Shop ви знайдете 120 карт з різноманітними питаннями. Всі вони поділені на два типи. Перші - «Вгадай» - стосуються ваших знань про свого партнера. Витягнувши питання з цієї колоди, вам доведеться назвати улюблені кольори, запахи, страви своєї половинки, вгадати, з ким би він або вона зустрілися з відомих людей, або які ваші риси найбільше йому (їй) подобаються. Друга колода - «Розкажи» - пропонує вам самим більше розкритися перед своїм партнером, повідомивши нову інформацію на задану тему, і дозволивши дізнатися про себе трохи більше.
 
 
 
Картки з завданнями пропонують партнерам знайти нові точки взаємодії, спільні захоплення, погляди, теми для розмов. Настільна гра Ти + Я відмінно підійде для поліпшення відносин уже давно живучих разом пар, так і для молодих партнерів. Гра дозволить навчитися розуміти один одного краще і зміцнити свої відносини.
Ти + Я - це ідеальний романтичний подарунок на День Всіх Закоханих, який порадує абсолютно будь-яких людей.

 

 


Комплектація гри «Ти + Я»:  
  • 120 карт з ламінованого картону із запитаннями;


Придбати гру «Ти + Я» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.