Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Pathfinder: Повернення Рунних Володарів

✓ в наявності
1262грн. Купити

27 отзывов

73 человека добавили
в список желаний


    Воїн стояв на перевалі. З однієї сторони крута скеля. З іншої – бездонна прірва. Перед ним велетенське військо. Позаду – місце, в котре це військо прямує. Воїн, як здавалося лиходіям, був єдиною перешкодою перед остаточною перемогою у боротьбі за владу над усіма землями світу. Та перед захисником лежало досить просте завдання – лише ненадовго затримати військо ворога та виходити з бою. За цей час слідопит перенесе важливий артефакт у інше безпечне місце, а жрець, чарівник та відьмак проведуть свої маленькі ритуали на відстані тижнів шляху один від одного. Дії кожного з них здаватимуться лише ледь відчутним уколом по нездоланній силі, що прагне заволодіти світом. Та уважний спостерігач помітить, що кожне з жал вприскує смертельну отруту і приведе до швидкої та неминучої загибелі ворога. Як змія може загубити найбільшу тварину, так і герої розтрощать величезне військо непомітними, але неймовірно точними діями.


Тип: карточна, кооперативна, фентезі
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 90 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 1 до 4
Вік: від 12 років
Мова: російська

 

 

 


   Pathfinder: Повернення Рунних Володарів – чудова карточна кооперативна гра для прихильників фентезійних пригод. Автори пропонують нам полегшену версію надзвичайної «Pathfinder Roleplaying Game». Герої та монстри ті самі, тай й події відбуваються у світі «Pathfinder».
 


   Як грати? Гра складається с декількох пригод, котрі можна проходити окремо, чи об’єднувати у кампанію. У кожного з учасників буде власний персонаж з унікальними властивостями. Усі можливості персонажа відображені його власною колодою, котра буде модернізуватися під час проходження місій та кампанії та показувати таким чином зміни у навичках та характері персонажу. Кожен з сценаріїв, у котрому будуть шукати пригоди та славу наші герої – це набір локацій з різними параметрами, колодами ворогів та умовами перемоги. Варто відмітити, що це не класична RPG і багато з прописних правил жанру, наприклад «завжди триматися разом», тут не працюють. Вам доведеться діяти не шаблонно та орієнтуватися по ситуації.
 


   Для кого гра? «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів» в першу чергу зацікавить шанувальників кооперативних ігор. Тут немає майстра, проти котрого потрібно грати командою. А значить не потрібно шукати вмілого та досвідченого гравця на цю роль. Також гра сподобається прихильникам жанру RPG, котрим важко зібрати велику кампанію для партії. Також ми рекомендуємо «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів» усім, кому не байдужі фентезійні пригоди, не залежно від досвіду проходження подібних ігор.
 

До складу настільної гри «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів (Pathfinder Adventure Card Game)» входить:
  • 7 карт персонажів
  • 7 карт ролей
  • 7 карт місцезнаходження
  • 1 карта дороги пригод
  • 363 карти пригоди «Біди Забутого Узбережжя»
  • 5 кубиків
  • 110 карт пригоди «Нестримне полум'я»
  • правила гри


Придбати настільну гру «Pathfinder: Повернення Рунних Володарів (Pathfinder Adventure Card Game)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.