Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Настільна гра Жах Аркхема: Карткова Гра - Кров на Вівтарі

✓ в наявності
312грн. Купити17 человек добавили
в список желаний


 Зійшовши на станції в невеликому шахтарському містечку Данвіч, дослідники трохи розгубилися, помічаючи ворожі погляди жителів, по дорозі в готель. Чутки про зниклих людей вже давно кружляли навколо цього селища, і наші герої були впевнені, що потягнувши за цю ниточку можна напасти на справжній слід, але вони і близько не підозрювали, куди приведе їх це розслідування...
 

 

Тип: карткова, рольова.
Видавництво: Hobby World
Час гри: 60-90
Кiлькiсть гравцiв: 1-2
Вiк: 14+
Мова: російська

Жах Аркхема. Карткова Гра. Кров на Вівтарі (Arkham Horror The Card Game. Blood on the Altar) це третє міні-доповнення кампанії Спадщина Данвіча для цікавої, широко популярної карткової гри Жах Аркхема. У коробці ви знайдете 60 карт, серед яких буде не тільки новий квест, але і безліч корисних карт для декбілдінгу, нових комбінацій і механік.

 Пригоди тривають, і ледь наші герої зуміли перевести дух, після порятунку Ессекського експреса, як знову над ними згущуються хмари. Моторошні таємниці огортають будинки в Данвічі, ховаючи за дверима небезпеку для дослідників. Ночами з довколишнього лісу доносяться жахливі крики і наспіви, а місцеві жителі не приховують своєї неприязні до чужинців. А до всього цього, час грає проти вас, тому діяти потрібно чітко і швидко.
 

   
 

 Незважаючи на погане ставлення жителів Данвіча, деякі люди готові приєднатися до вас, і стати союзниками. В околицях міста можна знайти чимало цікавих речей, зброї і заклинань, які допоможуть вам в розкритті загадкової таємниці Данвіча!

Увага! Для гри в це доповнення вам знадобиться базова гра Жах Аркхема.

До складу настільної гри «Жах Аркхема. Карткова Гра. Кров на Вівтарі (Arkham Horror The Card Game. Blood on the Altar)» входить:
 – 60 карт
 – буклет

Придбати настільну гру «Жах Аркхема. Карткова Гра. Кров на Вівтарі (Arkham Horror The Card Game. Blood on the Altar)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.