Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Village" (Літопис)

✓ в наявності
202грн. Купити

2 отзыва

8 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Village (Літопис)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри зібраного органайзера: 285 х 281 х 67 мм.

 

     Настільна гра Village (Літопис) прекрасна всім: вона цікава, захоплююча, і тільки тут є можливість поспостерігати за життєвим циклом міпла - від народження до самої смерті на тлі прекрасних сільських пейзажів. Тільки одне затьмарює задоволення від цієї гри - сетап, тобто сама підготовка до партії. Велика кількість жетонів, фішок, токенов і інших компонентів не тільки розтягує час приготування до гри, але і зберігати все це в пакетиках не зовсім зручно. Тому пропонуємо вам чудовий аксесуар - органайзер для гри Village (Літопис), в який також поміщаються доповнення Village Port​ і Village Inn​. Завдяки цьому органайзеру ви зможете швиденько підготувати партію, і насолоджуватися улюбленою грою.
 


     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

     Комплектація «Органайзер для настільної гри Village​»:
 – 75 деталей для збирання органайзера;
 – інструкція.

     Придбати «Органайзер для настільної гри Village​» в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.