Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Village: Port

499 грн. очікується9 человек добавили
в список желаний


Що відчуває колоніст, відправляючись у далеку подорож? Він не знає, чи складним буде шлях, чи вдасться дістатися до місця призначення. Уяви не має, які труднощі приготував йому Новий Світ. І нема жодних сумнівів, що він ніколи не повернеться до рідного дому. Це подорож в один кінець. Та колоніст усе одно вирушає. Його веде надія на те, що у диких чужих землях, вдалині від звичного оточення, він зможе побудувати краще життя, краще майбутнє для своїх нащадків.Тип: доповнення до настільної гри Village
Видавництво: Eggertspiele (Германія)
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 12 років
Мова: не залежить від мови

Увага! Настільна гра «Village Port (Літопис: Порт)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Village (Літопис)».

Village Port – чудове доповнення до відмінної сімейної стратегії «Village». В коробці ви знайдете накладку на ігрове поле. Тепер у селищі є порт. Отже, можна продавати товари власного виробництва в далекі країни і купувати заморські чудасії. Або відправити родичів у подорож в якості місіонерів. Чи на пошуки скарбів, якими багатий Новий Світ. Ще розширення додає у гру професії та багато інших можливостей. Ви отримуєте повністю змінену гру з новими шляхами до перемоги. Та не забувайте, це та сама «Village», котра неймовірно подобається усім прихильникам неконфліктних стратегій.

До складу настільної гри «Village Port (Літопис: Порт)» входить:
– накладка на поле
– 5 дерев'яних кораблів
– 5 тайлів кораблів
– 6 скринь зі скарбами
– 6 кошиків з вугіллям
– 6 тюків з чаєм
– 15 карт капітанів
– 4 карти жителів
– 17 карт мети життя
– 12 дерев'яних кубів
– 4 початкові карти
– правила гри

Придбати настільну гру «Village Port (Літопис: Порт)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.