Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настільна гра BombCat Вибухові кошенята

285 грн. очікується

1 отзыв

15 человек добавили
в список желаний


    Вибухові кошенята (Вибухові кошенята) - це гра рекордсмен Kickstarter, де з'явилася під назвою Exploding kittens і зібрала мільйони за короткий термін. А потім ще й обзавелася декількома доповненнями, шанувальниками, послідовниками і фанатами в кожному куточку світу. Ось і вам пропонуємо поглянути уважніше на снуючих туди-сюди кошенят, поки вони не підкинули вам вибухових сюрпризів.
 

 

Тип: карткова, філлер
Видавець: BombCat
Час гри: 15-30
Кількість гравців: 2-5
Вік: 7+
Мова: російська

 


 


Вибухові кошенята (Вибухові кошенята) - це весела гра для практично будь-якої компанії, яка змусить вас полоскотати нерви. Адже саме в ваших руках в будь-який момент може вибухнути кошеня і тоді прости-прощай, але вам доведеться покинути ігровий стіл.
Ігровий процес настільки елементарний і простий, що можна за нього посадити навіть бабусю (Правда, боїмося, що не будь-якій милій старенькій припадуть до душі вибухаючі кішки). Сама ж гра представляє щось на зразок російської рулетки, коли кожна наступна карта в колоді може стати для вас останньою і ви всіма силами намагаєтеся цьому запобігти. Ну, а якщо це не вдається, кожен добір являє собою випробування для вашої удачі.
 
  
 
Частина карт гри є просто картинки, які можна взяти з колоди і, видихнувши, просто помилуватися. Адже головне не потягнути карту зі вибухаючим котиком. Як ви зрозуміли, такий невдаха відразу ж програє партію і вибуває. Решта карт допомагають або уникнути цієї долі самому, або підвести противника ближче до зарядженої в колоді бомби. Саме за допомогою таких карт зі здібностями ви будете передавати свій хід іншим учасникам, замішувати карти в колоду як вам хочеться, підглядати, які саме карти знаходяться наступними в колоді або ж змушувати супротивника брати не одну, а кілька карт відразу.
Відмінною рисою гри Вибухові кошенята (Вибухові кошенята) є веселі ілюстрації для людей з хорошим почуттям гумору. І, повірте, зігравши кілька разів ви все ще будете дивуватися на що насправді можуть піти, здавалося б, милі кошенята. І що ховається за мімімішнимі вчинками цих пухнастиків.
А якщо базової колоди Вибухові кошенята (Вибухові кошенята) вам виявиться мало, завжди є можливість розжитися одним з додатків: блудною версією або розширенням про розривних кошенят.

 

 

Комплектація настільної гри «Вибухові кошенята»:
 - 56 карт
 - комплект наліпок
 - правила гри

Придбати настільну гру «Вибухові кошенята» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.