Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Мертвий Сезон: Перехрестя"

✓ в наявності
477грн. Купити

11 отзывов

10 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Мертвий сезон: Перехрестя
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 285 х 281,5 х 66,5 мм
 
 
 
Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

 

Мертвий Сезон: Органайзер – незамінний аксесуар для усіх шанувальників неперевершеної гри «Мертвий сезон: Перехрестя». Уявіть собі: усі типи карт розкладені по окремим відділенням, картонні фігурки живих та зомбі більше не перемішуються між собою і у кожного виду жетонів є власний відсік. А ще в наборі йде неймовірно гарна невеличка вежа для кубиків, котра органічно доповнює атмосферу гри. Звісно, органайзер розраховано на зберігання карт в протекторах.
 

 
«Мертвий Сезон: Органайзер» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробки «Мертвий сезон: Перехрестя».
 Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.​

До складу набору «Мертвий Сезон: Органайзер» входить:
– деталі органайзера та вежі для кубиків
– інструкція
 

 
Придбати набір «Мертвий Сезон: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.