Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Заміс"

✓ в наявності
211грн. Купити

3 отзыва

6 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Заміс
Виробник: TowerRex (Україна)
Матеріал: дерево
Розмір в складеному вигляді: 288 х 288 х 65 мм

 

   Увага! Якщо ви хочете використовувати органайзер для гри, яка не вказана в описі, переконайтеся, що внутрішній розмір коробки відповідає габаритам органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії і локалізації можуть відрізнятися.

 

Органайзер для гри Заміс.   Заміс Органайзер. Незважаючи на те, що настільна гра «Заміс» повністю складається з карт, органайзер безсумнівно стане вам у пригоді. Замість того щоб зберігати велику кількість карт в окремих пакетиках, або перетягнутими гумкою, набагато зручніше розкласти їх у відсіках органайзера. Зручно, а головне швидко. Використання органайзера істотно прискорює підготовку до гри, а також робить коробку гри набагато міцнішою.
   Заміс Органайзер виготовлений з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально поміщається в коробці Заміс.

Комплектація органайзера для гри «Заміс»:
– інструкція
– деталі, необхідні для складання органайзера

Придбати органайзер для настільної гри «Заміс» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.