Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настiльна гра Жабки

✓ в наявності
399грн. Купити

1 отзыв

22 человека добавили
в список желаний   На глибокому болоті голосно квакають жаби, і якщо ми тихенько підкрадемося ближче, і крізь очерет поглянемо на ставок, то побачимо дивовижну картину. Безліч жабок різних кольорів стрибають з одного латаття на інше, і здається, що ця весела метушня не що інше як гра в чехарду, але насправді жаби влаштували змагання, хто швидше перебереться через ставок. І це зовсім не просте заняття, адже десь під водою живе монстр, який не проти поласувати жабками!

.
Тип: сімейна, логічна
Видавництво: Granna (Польща)
Час гри: 20
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 6
Мова: українська

 

 


 «Жабки» - чудова дитяча гра для 2-4 чоловік, в якій гравцям потрібно переправити трьох жаб свого кольору через ставок, в безпечне місце.


 
 Великий ставок в лісі повністю заріс лататтям, і жаби влаштували змагання спритності і швидкості. Виберіть жабу свого кольору і перемістіть її на сусіднє латаття, а листок, з якого вона стрибнула йде під воду. У кожного гравця також є 8 особливих тайлів, які дозволяють здійснювати унікальні дії. Наприклад зробити подвійний стрибок, перестрибнути через затоплене латаття, пересунути жабку суперника, або підняти з дна затоплений листочок. На ігровому полі також присутні чотири особливих тайла, з унікальними ефектами, в тому числі і зубастий монстр, який полює за зеленими стрибунцями! Весело стрибаючи по ігровому полю, жабки уникають небезпек, перестрибують затоплені тайли, і наближаються до перемоги. Барвиста і захоплююча, ця гра дуже подобається дітям, які жваво засвоюють нескладні правила і з задоволенням планують ходи. Готуйтеся до того що дуже скоро вони почнуть вас обігрувати в жабок, адже ця гра чудово розвиває логічне і просторове мислення!
 

До складу настільної гри «Жабки»:
  • 12 жаб 4-х кольорів
  • 46 тайлів ставка
  • 32 тайла дій
  • правила


Придбати настільну гру «Жабки»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.