Настольная игра Иниш (UA) / Inis (UA)

14    Видео
код: 6539
Настольная игра Иниш (UA) / Inis (UA)
количество игроков
2-4
возраст
14+
время игры
60-90
Укр
 Кому подчиняться земли изумрудного острова? Кому будут благосклонны боги и милосердны враги? Кто сможет под своими знаменами объединить разрозненные племена кельтов? Кланы сойдутся на полях и холмах, чтобы решить, кто же поведет их народ вперед.

Тип: стратегия, война, кельты
Издательство: Lord of Boards (Украина), Matagot (Франция)
К-во игроков: от 2 до 4
Время игры: 60-90 минут
Возраст: от 14 лет
Язык: украинский

Ознакомиться с правилами можно здесь.


 Иниш (Inis) – украинская версия великолепной стратегии от гейм-дизайнер Кристиана Мартинеса. Игра выполнена в тематике кельтов и до сих пор считается инновационной в своем роде, предлагая интересные победные механизмы.
 


 В основе самого игрового процесса лежат механики контроля территорий и карточного драфта. Карта в игре – модульное поле, которое выстраивается из больших тайлов территорий, меняющихся от партии к партии. Карты в игре делятся на два типа: обычные действия и эпические события.
 

 

Игровые действия.


 В начале партии игроки выстраивают первые доступные локации, устанавливая на них свои начальные армии. Каждый раунд на руки раздаются карты действий, после чего игроки драфтят, то есть выбирают по одной карте из пришедшие, а остальные передают по часовой стрелке и так продолжают, пока все карты не будут распределены между ними. После этого игроки по очереди играют по одной карте и осуществляют указанное на ней действие.

С помощью карт можно выставлять свои войска, перемещать их на соседние территории, атаковать соперников, исследовать земли (то есть доставлять новые тайлы к игровому полю), и многое другое. Игрок также может паснуть в свой ход и вернуться позднее, если он не хочет играть оставшиеся на его руках действия. Но если после него пасанут все участники, то раунд закончится.

 

Кто станет верховным королем кельтов?


 Задача игроков в конце раунда достигнуть любого из победных условий:
  • Люди игрока должны присутствовать на шести различных территориях.
  • Земли игрока должны содержать шесть святилищ.
  • Войска игрока должны превосходить шесть армий противника.

 При этом во время игры участники могут получать жетоны Подвига, которые уменьшают требования в победных условиях.
 


 Иниш (Inis) – это прекрасная стратегия в великолепном оформлении, которая действительно достойна внимания благодаря своим новаторским механикам и увлекательному игровому процессу.

Внимание! Миниатюры в игре не покрашенные. Процесс покраски миниатюр – достаточно интересное и увлекательное занятие для многих почитателей настольных игр с миниатюрами. Для качественной покраски Ваших миниатюр в нашем магазине представлен широкий ассортимент специальных красок и необходимого инвентаря отличного качества.

Комплектация настольной игры «Иниш (Inis) UA»:

  • 16 тайлов местности
  • 63 карты
    • 17 действий
    • 30 эпосов
    • 16 ресурсов
  • 66 миниатюр
    • 48 миниатюр кланов
    • 9 святилищ
    • 8 цитаделей
    • 1 столица
  • 16 жетонов
    • 1 стая воронов
    • 1 фестиваль
    • 4 претендент
    • 10 подвигов
Добавить отзыв

Альона (05-12-2023 | 08:53)

Одна з найулюбленіших наших ігор. Навіть чоловік, який ставився до неї досить скептично і не хотів грати, з часом піддався нашим вмовлянням. З першої ж партії втягнувся. Як я і думала, саме з ним нам відкрилася тема сутички. Коли ми грали тільки вдвох з дочкою, все вирішували мирним шляхом
Подій якось малувато. Через це реграбельність дуже низька. Декілька партій норм, потім всі карти граються по колу. Щоб не приїдалося, граємо не дуже часто.
Я в захваті від якості картонних елементів. Ці плитки територій... Їхня форма, зображення, якість виконання. Найкращі з усіх, що поки що бачила. А ось мініатюри, на жаль, трохи розчарували. Одні фігурки наче вітром зносить. У інших списи втомились стояти рівно. Ніби не проблема, але ж за ці гроші...
- Мала реграбельність
Перекошені мініатюри
Доброго дня, Альоно!
Дякуємо за вашу зважену думку!
Радимо придивитесь до доповнення "Ініш: Сезони", щоб на 100% відчути реіграбельність та силу цієї гри!

Яна (19-12-2022 | 15:31)

Добрий день!
Коли планується нова поставка інішу?
Заздалегідь вдячна за відповідь)
Доброго дня, Яно!
Наразі видавець не дає інформації, щодо появи гри у продажу, то ж радимо скористатися кнопкою "повідомте, коли з'явиться" і за наявності ми одразу Вам напишемо :)
Бажаємо теплих вечорів та мирного неба!

Аркадій (16-09-2022 | 22:09)

Вишуканий пазл над яким цікаво посидіти і приємно мати в колекції.
+ Багате і стильне оформлення, якісні компоненти.
Простий (після кількох прочитань правил) але глибокий ігролад.
Найцікавіша на 3-4 гравців, але добре працює і на 2.
- Деякі механіки доволі неінтуїтивні, доведеться перечитати правила і текст на картах не один раз, навіть якщо є досвід зі складнішими іграми.
Трапляються криві мініатюрки - особливість пластику, принаймні вони менш крихкі і не такі вразливі як в Рюрику, які вже двічі підклеювалися і на які тепер боюся дихати((
Доброго дня, Аркадію!
Красно дякуємо за чудовий і детальний відгук!
Нехай цей острів отримає найкращого брена для себе!

Назар (13-08-2022 | 23:37)

Доброго дня підскажіть де можна почитати , детальні правила на 2 . Виникла ситуація на одному полі 3 клани та дві цитаделі у гравця ^а^ на ньог нападає гравець ^б^ 3 кланами , гравець ^ а^ Ховається в цитадель 2ма кланами ? Чи 1 , якщо одним гравець ^б^може сховатись в цитадель , якщо він почав бійку . Буду дуже вдячний за коментар
Доброго дня, Назаре!
дякуємо за запитання :)
Оскільки гравець "б" є "нападником" у даній ситуації то відповідно до правил він чекає доки інший гравець вирішить ховатися в цитаделі чи ні. І навіть якщо залишиться 1 цитадель вільна, то він не зможе в неї сховатися, бо він є "нападником", а ховатися в цитаделі можуть тільки клани, що захищаються. Що і вказано в правилах гри.
Бажаємо мирного неба над головою!

Vlad (17-06-2022 | 10:53)

Гра чудова
Добрий день, Владе!
Дякуємо за Ваш коментар :)
Доречі чи знали Ви, що Скандинави розуміють один одного. Усі три мови є дітьми «давньоскандинавської». Однак діалекти та сильні акценти можуть ускладнити справу настільки, що англійська – це мова, яка використовується для спілкування між данцями, норвежцями та шведами, щоб не було непорозумінь.
Бажаємо мирного неба над головою!

Андрей (23-02-2022 | 08:35)

Что делать когда закончились кланы, а картой сезона можно поставить новый?
Добрий день, Андрію!
Дякуємо за Ваше запитання:)
Якщо всі 12 фігурок гравця перебувають на ігровому полі, він більше не може наймати нові клани, поки в його запас не повернуться клани з ігрового поля.
Бажаємо Вам гарного дня та великих перемог!:)

Ростислав (15-02-2022 | 19:36)

Компоненти територій не поміщаються у відповідну секцію. Це взагалі так повинно бути, чи у мене брак з коробкою?
Добрий день, Ростиславе!
Телегам для візуалізації даного питання.

Показать еще

  UA | RU

Программа лояльностиМой заказСтатусы проектовХочу локализациюКлуб ИгромагПартнерамОплата и доставкаОбмен и возврат товараКонтакты

Мой кабинетСписок желаний

г. Киев, ул. Ивана Франка, 12(095) 589-03-97(067) 589-03-97(093) 589-03-97 Пн-Пт: 10:00-20:00 | Сб-Вс: 12:00-18:00
  
Знижка 10% на перше
замовлення при реєстраціїЗареєструватись